Instytut Meteorologii (imgw.pl)
16.09.2023 07:05:00

☀️Dziś przeważnie bezchmurnie lub zachmurzenie małe, tylko w górach miejscami zachmurzenie umiarkowane⛅️. Rano w kotlinach górskich lokalnie zanikająca mgła🌫. 🌡Temperatura

☀️Dziś przeważnie bezchmurnie lub zachmurzenie małe, tylko w górach miejscami zachmurzenie umiarkowane⛅️. Rano w kotlinach górskich lokalnie zanikająca mgła🌫.

🌡Temperatura maksymalna od 20°C na północnym wschodzie, około 24°C w centrum do 26°C na zachodzie; w rejonach podgórskich Karpat około 19°C.

Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. W górach wiatr porywisty⚠️.

BURZE

Burze nie są prognozowane.

BIOMETEO

🟢W suchym i słonecznym środowisku atmosferycznym w Polsce utrzymywać się będą korzystne warunki biometeorologiczne. W ciągu dnia jednak miejscami na północy kraju, zwłaszcza na Warmii i Mazurach, korzystny wpływ pogody przejściowo osłabnie obojętnego.

Rekomenduje się pobyt na terenie otwartym, najlepiej w połączeniu z odpowiednio dobraną do wieku i stanu zdrowia aktywnością fizyczną🚶🏼‍♀️🏃🏼‍♂️. Warto korzystać z dobroczynnego działania promieniowania słonecznego☀️; helioterapia, czyli kąpiele słoneczne, to jedna z naturalnych form łagodzenia i leczenia wielu dolegliwości🤕.

📲Prognoza i ostrzeżenia #hydro i #meteo w naszej aplikacji mobilnej. Pobierz już teraz:

https://aplikacjameteo.imgw.pl/

#IMGW #meteoIMGW #prognoza #pogoda #sobota #weekend #prognozapogody #prognozadlaPolski #prognozanaweekend #lato #jesień #wrzesień

ObrázkyPogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Prognoza pogody dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.
logo

Prawa autorskie © 2000 - 2023 AliaWeb, spol. s r.o.

Źródło danych MET Norway    © Flagi    RSS
Napisz do nas

Powiadomienie o plikach cookie     Reklama na serwerze