Instytut Meteorologii (imgw.pl)
05.12.2023 17:40:00

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, na wschodzie i południu miejscami rozpogodzenia. Miejscami słabe opady śniegu, na zachodzie także opady deszczu ze śniegiem i lokalnie marznącego deszczu, powodującego gołoledź

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże☁️, na wschodzie i południu miejscami rozpogodzenia🌙. Miejscami słabe opady śniegu🌨, na zachodzie także opady deszczu ze śniegiem i lokalnie marznącego deszczu, powodującego gołoledź⚠️. Na południu, południowym wschodzie i wschodzie miejscami marznąca mgła🌫, lokalnie osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 200 m👀.

🌡Temperatura minimalna od -15°C🌬 w rejonach podgórskich Karpat i -12°C na południowym wschodzie do -6°C w centrum i -2°C na zachodzie.

Wiatr słaby i umiarkowany, na północy porywisty, przeważnie południowo-wschodni.

⚠️W nocy będą obowiązywać ostrzeżenia meteorologiczne 1 stopnia przed opadami marznącymi🌧, mgłą intensywnie osadzającą szadź🌫 i przed silnym mrozem🥶.

Sprawdź gdzie i w jakich godzinach: https://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=true oraz w aplikacji mobilnej📲: https://aplikacjameteo.imgw.pl/.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.

Źródło danych pogodowych

Prognoza pogody dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.

Odczuwalna

Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.
°C / °F    
logo

Prawa autorskie © 2000 - 2024 AliaWeb, spol. s r.o. CZ

Źródło danych MET Norway    © Flagi    RSS
Napisz do nas

Powiadomienie o plikach cookie     Reklama na serwerze