Instytut Meteorologii (imgw.pl)
22.02.2024 17:04:00

W nocy zachmurzenie duże, na południu i zachodzie większe przejaśnienia

🌙W nocy zachmurzenie duże☁️, na południu i zachodzie większe przejaśnienia.

Okresami opady deszczu🌧, głównie na północy i zachodzie. Lokalnie w górach🏔 opady deszczu o umiarkowanym natężeniu, w Bieszczadach suma opadów około 10 mm💧. Wysoko w Tatrach🏔 opady deszczu ze śniegiem🌧🌨 i śniegu🌨. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej na szczytach Tatr miejscami o około 5 cm❄️.

🌡Temperatura minimalna od 4°C do 8°C.

Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i w porywach do 60 km/h, na obszarach podgórskich do 80 km/h⚠️, południowy i południowo-zachodni. Wysoko w górach porywy wiatru do 120 km/h⚠️ i tam miejscami możliwe zawieje i zamiecie śnieżne☃️.

⚠️Obowiązują ostrzeżenia meteorologiczne przed intensywnymi opadami deszczu i przed silnym wiatrem oraz ostrzeżenia hydrologiczne 1, 2 i 3 stopnia:

https://meteo.imgw.pl/dyn?osmet=true.

Ostrzeżenia i prognozy dostępne w naszej aplikacji mobilnej📲:

https://aplikacjameteo.imgw.pl/.

#IMGW #noc #dobranoc #meteoIMGW #meteo #prognoza #pogoda #prognozananoc #prognozapogody #prognozadlaPolski #luty #zima #ciepło #wiatr #deszcz #śnieg #temperaturaPogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.

Źródło danych pogodowych

Prognoza pogody dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.

Odczuwalna

Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.
°C / °F    
logo

Prawa autorskie © 2000 - 2024 AliaWeb, spol. s r.o. CZ

Źródło danych MET Norway    © Flagi    RSS
Napisz do nas

Powiadomienie o plikach cookie     Reklama na serwerze