Instytut Meteorologii (imgw.pl)
04.03.2024 18:39:00

Na pograniczu woj. świętokrzyskiego i lubelskiego a także w woj. podkarpackim występują burze z wyładowaniami atmosferycznymi i opadami deszczu. Strefa opadów z burzami przesuwa się na wschód i północny wschód

⛈Na pograniczu woj. świętokrzyskiego i lubelskiego a także w woj. podkarpackim występują burze z wyładowaniami atmosferycznymi i opadami deszczu. Strefa opadów z burzami przesuwa się na wschód i północny wschód.

⚠️Uwaga, dziś w nocy i jutro do godz. 14:00 na Lubelszczyźnie prognozowane są intensywne opady deszczu o sumach od 25 do 35 l/m2, o czym informuje wydane przez naszych synoptyków ostrzeżenie meteorologiczne 1 stopnia.

🌨Natomiast na północy Polski dziś wieczorem i w nocy pojawią się opady deszczu ze śniegiem i samego śniegu👀.

Nad naszym krajem trwa już nie tylko walka zimy z wiosną, ale nawet walka zimy z latem, ponieważ burze🌩 to charakterystyczne zjawisko dla miesięcy letnich.

ℹ️Śledź strefy opadów i burz: https://meteo.imgw.pl/dyn/#group=radar¶m=cmax

📲Wygodny podgląd także w naszej aplikacji mobilnej z pogodą dla Polski: https://aplikacjameteo.imgw.pl/

Na grafice zobrazowanie radarowe z wyładowaniami atmosferycznymi zarejestrowanymi przez system PERUN IMGW-PIB, godz. 18:25, 04.03.2024 r.

#IMGW #burza #burzaalert #deszcz #śnieg #zima #wiosna #latoPogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.

Źródło danych pogodowych

Prognoza pogody dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.

Odczuwalna

Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.
°C / °F    
logo

Prawa autorskie © 2000 - 2024 AliaWeb, spol. s r.o. CZ

Źródło danych MET Norway    © Flagi    RSS
Napisz do nas

Powiadomienie o plikach cookie     Reklama na serwerze