Instytut Meteorologii (imgw.pl)
06.11.2025 08:02:00

Dzień dobry w czwartek. W ciągu dnia zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane, a na krańcach wschodnich lokalnie duże Początkowo, zwłaszcza na południu i zachodzie kraju, mogą występować mgły

Dzień dobry w czwartek!

🌤️ W ciągu dnia zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane, a na krańcach wschodnich lokalnie duże ☁️

🌫️Początkowo, zwłaszcza na południu i zachodzie kraju, mogą występować mgły, ograniczające widzialność do 100–200 metrów; w ich rejonie zachmurzenie będzie przeważnie duże.

🌡️ Temperatura od 10°C do 13°C na przeważającym obszarze kraju, cieplej miejscami na południu – do około 15°C 🌞.

💨 Wiatr: słaby, miejscami umiarkowany, lokalnie w rejonach podgórskich Sudetów w porywach do 60 km/h, z kierunków południowych i południowo-wschodnich.

💨Wysoko w Sudetach wiatr w porywach do 70 km/h.

Szczegóły prognozy i aktualne ostrzeżenia:

👉 https://meteo.imgw.pl/

#IMGW #pogoda #prognozapogody #prognozanadzień #jesień

fot. Konrad Dyjas


Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.

Źródło danych pogodowych

Prognoza pogody Meteobox dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.

Odczuwalna

Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.
°C / °F    
logo

Prawa autorskie © 2000 - 2026 AliaWeb, spol. s r.o. CZ

Źródło danych MET Norway    © Flagi    RSS
Napisz do nas

Powiadomienie o plikach cookie     Reklama na serwerze