Pogoda Ilha São Rica długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Ilha São Rica 10 dni.
Piątek 29. maja
27 / 26°C
| 1.6 mm | 17 km/h |
| 26 °C | 30 °C | 04:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 10:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 16:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 22:00 |
wschód słońca 06:32
zachód słońca 18:08
GODZINOWA
zachód słońca 18:08
Interaktywna mapa pogody Brazylia
GPS: -9.7333; -35.8167
wysokość nad poziomem morza: 2 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Ilha São Rica, Brazylia rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piątek 29-05-2026 |
|||||||||||||
| 04:00
08:00
| częściowo słonecznie | 26 °C 29 °C |
0.1 mm | 3.1 m/s11 km/h południowy wschód |
1014 hPa | 73 % | 21 °C | 27 % | 0% | 18% | 17% | 0% | |
| 10:00
14:00
| zachmurzenie | 27 °C 30 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h południowy wschód |
1017 hPa | 66 % | 20 °C | 76 % | 0% | 18% | 0% | 71% | |
| 16:00
20:00
| zachmurzenie | 27 °C 30 °C |
0.2 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy |
1014 hPa | 71 % | 21 °C | 40 % | 0% | 40% | 0% | 0% | |
| 22:00
02:00
| przelotny deszcz | 26 °C 30 °C |
1.3 mm | 4.2 m/s15 km/h południowy |
1017 hPa | 76 % | 21 °C | 37 % | 0% | 21% | 14% | 10% | |
Sobota 30-05-2026 |
|||||||||||||
| 04:00
08:00
| deszcz | 25 °C 29 °C |
3.9 mm | 3.5 m/s13 km/h południowy |
1015 hPa | 82 % | 22 °C | 100 % | 0% | 85% | 100% | 0% | |
| 10:00
14:00
| deszcz | 26 °C 31 °C |
3.4 mm | 4.1 m/s15 km/h południowy |
1017 hPa | 86 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 88% | |
| 16:00
20:00
| przelotny deszcz | 26 °C 30 °C |
2.9 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy |
1014 hPa | 82 % | 23 °C | 41 % | 0% | 29% | 21% | 0% | |
| 22:00
02:00
| deszcz | 25 °C 29 °C |
2.9 mm | 3.4 m/s12 km/h południowy |
1016 hPa | 87 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 82% | 0% | |
Ilha São Rica, Brazylia - informacje
Państwo: BrazyliaWspółrzędne GPS: -9.7333; -35.8167
Strefa czasowa: America / Noronha
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -4 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Ilha São Rica, Brazylia. Prognoza pogody Ilha São Rica.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Ilha São Rica dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Ilha São Rica
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
29 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:32 | 18:08 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:20 | 11:36 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 06:09 | 18:31 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:44 | 18:57 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 05:18 | 19:23 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 28-05-2026 16:04 | 29-05-2026 04:55 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |