Pogoda Brentwood długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Brentwood 10 dni.
Czwartek 28. maja
25 / 16°C
| 0.0 mm | 19 km/h |
| 17 °C | 17 °C | 01:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 07:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 19:00 |
wschód słońca 05:20
zachód słońca 20:19
GODZINOWA
zachód słońca 20:19
Interaktywna mapa pogody Illinois, USA
GPS: 42.1528; -88.0481
wysokość nad poziomem morza: 232 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Brentwood, Illinois, USA rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czwartek 28-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| pochmurno | 17 °C 17 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h północny wschód |
1016 hPa | 81 % | 13 °C | 97 % | 0% | 7% | 0% | 96% | |
| 07:00
14:00
| zachmurzenie | 16 °C 15 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h północny wschód |
1017 hPa | 71 % | 11 °C | 85 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
| 13:00
20:00
| zachmurzenie | 25 °C 25 °C |
0.0 mm | 5.2 m/s19 km/h wschodni |
1017 hPa | 46 % | 12 °C | 68 % | 0% | 0% | 0% | 68% | |
| 19:00
02:00
| częściowo słonecznie | 21 °C 20 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h północny wschód |
1016 hPa | 48 % | 9 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 27% | |
Piątek 29-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| pochmurno | 14 °C 13 °C |
0.0 mm | 3.8 m/s14 km/h północny wschód |
1018 hPa | 69 % | 8 °C | 91 % | 0% | 0% | 0% | 91% | |
| 07:00
14:00
| pochmurno | 14 °C 14 °C |
0.0 mm | 2.9 m/s10 km/h północny wschód |
1018 hPa | 78 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 13:00
20:00
| pochmurno | 23 °C 21 °C |
0.0 mm | 5.8 m/s21 km/h wschodni |
1018 hPa | 33 % | 5 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| słonecznie | 20 °C 18 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h północny wschód |
1017 hPa | 43 % | 7 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
Brentwood, Illinois, USA - informacje
Państwo: Illinois, USAWspółrzędne GPS: 42.1528; -88.0481
Strefa czasowa: America / Chicago
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -7 godz.
Wysokość nad poziomem morza: 232 m
Część administracyjna:
- Illinois, Springfield
- Hrabstwo Cook, Chicago
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Brentwood, Illinois, USA. Prognoza pogody Brentwood.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Brentwood dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Brentwood
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
28 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:20 | 20:19 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:49 | 14:58 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 04:46 | 20:53 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:04 | 21:34 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 03:15 | 22:24 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 27-05-2026 17:06 | 28-05-2026 03:24 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |