Pogoda Merrillville Dzisiaj
Interaktywna mapa pogody Indiana, USA
GPS: 41.4828; -87.3328
wysokość nad poziomem morza: 203 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Merrillville, Indiana, USA rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sobota 23-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zachmurzenie | 16 °C 16 °C |
0.0 mm | 3.3 m/s12 km/h południowy |
1017 hPa | 74 % | 11 °C | 59 % | 0% | 0% | 24% | 46% | |
| 07:00
14:00
| zachmurzenie | 16 °C 16 °C |
0.0 mm | 3.5 m/s13 km/h południowy |
1016 hPa | 81 % | 12 °C | 69 % | 0% | 0% | 11% | 65% | |
| 13:00
20:00
| pochmurno | 27 °C 27 °C |
0.1 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy zachód |
1014 hPa | 43 % | 13 °C | 89 % | 0% | 0% | 9% | 88% | |
| 19:00
02:00
| pochmurno | 25 °C 26 °C |
0.3 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy zachód |
1012 hPa | 52 % | 14 °C | 96 % | 0% | 0% | 8% | 96% | |
Niedziela 24-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| pochmurno | 20 °C 21 °C |
0.1 mm | 3.4 m/s12 km/h południowy zachód |
1013 hPa | 79 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 99% | 100% | |
| 07:00
14:00
| pochmurno | 20 °C 23 °C |
0.4 mm | 2.0 m/s7 km/h północny zachód |
1014 hPa | 92 % | 18 °C | 99 % | 0% | 92% | 9% | 92% | |
| 13:00
20:00
| pochmurno | 21 °C 22 °C |
0.2 mm | 3.4 m/s12 km/h północny |
1016 hPa | 67 % | 14 °C | 100 % | 0% | 18% | 18% | 99% | |
Merrillville, Indiana, USA - informacje
Państwo: Indiana, USAWspółrzędne GPS: 41.4828; -87.3328
Strefa czasowa: America / Chicago
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -7 godz.
Ludność: 35 224
Wysokość nad poziomem morza: 203 m
Część administracyjna:
- Indiana, Indianapolis
- Hrabstwo Lake, Crown Point
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Merrillville, Indiana, USA. Prognoza pogody Merrillville.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Merrillville dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Merrillville
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Merrillville
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
23 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:22 | 20:09 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:46 | 14:46 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 04:49 | 20:42 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:10 | 21:22 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 03:23 | 22:09 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 23-05-2026 12:42 | 24-05-2026 01:59 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |