Pogoda Ciénaga Bledo długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Ciénaga Bledo 10 dni.
Czwartek 28. maja
29 / 24°C
| 16.4 mm | 13 km/h |
| 24 °C | 30 °C | 01:00 | |
| 25 °C | 31 °C | 07:00 | |
| 29 °C | 35 °C | 13:00 | |
| 26 °C | 32 °C | 19:00 |
wschód słońca 05:40
zachód słońca 18:12
GODZINOWA
zachód słońca 18:12
Interaktywna mapa pogody Kolumbia
GPS: 7.8287; -74.8126
wysokość nad poziomem morza: 36 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Ciénaga Bledo, Kolumbia rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czwartek 28-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| pochmurno | 24 °C 29 °C |
0.1 mm | 1.3 m/s5 km/h południowy zachód |
1008 hPa | 99 % | 24 °C | 99 % | 0% | 7% | 0% | 99% | |
| 07:00
14:00
| deszcz | 25 °C 31 °C |
3.1 mm | 1.7 m/s6 km/h północny zachód |
1009 hPa | 95 % | 24 °C | 100 % | 0% | 51% | 3% | 100% | |
| 13:00
20:00
| ulewa | 29 °C 35 °C |
12.6 mm | 3.7 m/s13 km/h północny zachód |
1008 hPa | 78 % | 24 °C | 100 % | 0% | 91% | 18% | 100% | |
| 19:00
02:00
| lekki deszcz | 26 °C 33 °C |
0.6 mm | 1.0 m/s4 km/h zachodni |
1010 hPa | 98 % | 25 °C | 100 % | 0% | 43% | 34% | 100% | |
Piątek 29-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| pochmurno | 25 °C 31 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h południowy |
1010 hPa | 99 % | 24 °C | 100 % | 0% | 10% | 0% | 100% | |
| 07:00
14:00
| ulewny deszcz prysznice |
26 °C 32 °C |
9.1 mm | 0.6 m/s2 km/h południowy zachód |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 57 % | 0% | 8% | 3% | 53% | |
| 13:00
20:00
| deszcz | 28 °C 35 °C |
1.8 mm | 0.6 m/s2 km/h północny zachód |
1010 hPa | 92 % | 26 °C | 100 % | 0% | 85% | 16% | 99% | |
| 19:00
02:00
| pochmurno | 26 °C 33 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h północny wschód |
1010 hPa | 98 % | 25 °C | 99 % | 0% | 8% | 14% | 98% | |
Ciénaga Bledo, Kolumbia - informacje
Państwo: KolumbiaWspółrzędne GPS: 7.8287; -74.8126
Strefa czasowa: America / Bogota
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -7 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Ciénaga Bledo, Kolumbia. Prognoza pogody Ciénaga Bledo.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Ciénaga Bledo dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Ciénaga Bledo
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
28 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:40 | 18:12 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 11:56 | 12:32 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:17 | 18:35 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:51 | 19:01 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:24 | 19:28 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 27-05-2026 15:22 | 28-05-2026 03:26 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |