Pogoda Hak-kogae długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Hak-kogae 10 dni.
Piątek 29. maja
24 / 16°C
| 0.0 mm | 16 km/h |
| 16 °C | 15 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 17 °C | 21:00 |
wschód słońca 05:17
zachód słońca 19:51
GODZINOWA
zachód słońca 19:51
Interaktywna mapa pogody Korea Północna
GPS: 38.0519; 125.7614
wysokość nad poziomem morza: 184 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Hak-kogae, Korea Północna rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piątek 29-05-2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| słonecznie | 16 °C 15 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h północny |
1004 hPa | 66 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
02:00
| słonecznie | 19 °C 18 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h północny |
1007 hPa | 57 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
08:00
| słonecznie | 24 °C 23 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h północny zachód |
1006 hPa | 40 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
14:00
| słonecznie | 17 °C 16 °C |
0.0 mm | 3.1 m/s11 km/h północny zachód |
1008 hPa | 59 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Sobota 30-05-2026 |
|||||||||||||
| 03:00
20:00
| słonecznie | 15 °C 14 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h północny zachód |
1009 hPa | 63 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
02:00
| słonecznie | 22 °C 22 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h północny |
1012 hPa | 47 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
08:00
| słonecznie | 26 °C 26 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h północny zachód |
1011 hPa | 35 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
14:00
| zachmurzenie | 17 °C 18 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h południowy zachód |
1012 hPa | 82 % | 13 °C | 39 % | 0% | 0% | 16% | 28% | |
Hak-kogae, Korea Północna - informacje
Państwo: Korea PółnocnaWspółrzędne GPS: 38.0519; 125.7614
Strefa czasowa: Asia / Pyongyang
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest +7 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Hak-kogae, Korea Północna. Prognoza pogody Hak-kogae.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Hak-kogae dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Hak-kogae
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
29 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:17 | 19:51 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:34 | 14:34 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 04:45 | 20:23 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:08 | 21:00 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 03:26 | 21:42 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 28-05-2026 17:07 | 29-05-2026 03:29 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |