Pogoda Sinntiou Mako długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Sinntiou Mako 10 dni.
Piątek 29. maja
40 / 27°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 28 °C | 33 °C | 00:00 | |
| 27 °C | 32 °C | 06:00 | |
| 36 °C | 40 °C | 12:00 | |
| 40 °C | 41 °C | 18:00 |
wschód słońca 06:21
zachód słońca 19:14
GODZINOWA
zachód słońca 19:14
Interaktywna mapa pogody Senegal
GPS: 13.8145; -12.6251
wysokość nad poziomem morza: 99 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Sinntiou Mako, Senegal rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piątek 29-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| pochmurno | 28 °C 34 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h południowy zachód |
1011 hPa | 84 % | 24 °C | 100 % | 0% | 0% | 23% | 100% | |
| 06:00
08:00
| zachmurzenie | 27 °C 32 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h zachodni |
1013 hPa | 84 % | 24 °C | 82 % | 0% | 0% | 0% | 82% | |
| 12:00
14:00
| słonecznie | 36 °C 41 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h zachodni |
1012 hPa | 48 % | 23 °C | 7 % | 0% | 0% | 7% | 0% | |
| 18:00
20:00
| częściowo słonecznie | 40 °C 41 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h wschodni |
1007 hPa | 20 % | 13 °C | 18 % | 0% | 0% | 17% | 1% | |
Sobota 30-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
02:00
| zachmurzenie | 32 °C 36 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy zachód |
1012 hPa | 59 % | 23 °C | 62 % | 0% | 0% | 6% | 60% | |
| 06:00
08:00
| słonecznie | 28 °C 32 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h południowy zachód |
1011 hPa | 72 % | 22 °C | 10 % | 0% | 0% | 0% | 8% | |
| 12:00
14:00
| słonecznie | 37 °C 39 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h zachodni |
1012 hPa | 35 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
20:00
| częściowo słonecznie | 40 °C 40 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h północny zachód |
1007 hPa | 19 % | 12 °C | 13 % | 0% | 0% | 1% | 12% | |
Sinntiou Mako, Senegal - informacje
Państwo: SenegalWspółrzędne GPS: 13.8145; -12.6251
Strefa czasowa: Africa / Dakar
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -2 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Sinntiou Mako, Senegal. Prognoza pogody Sinntiou Mako.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Sinntiou Mako dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Sinntiou Mako
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
29 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:21 | 19:14 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:47 | 12:52 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:57 | 19:37 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:31 | 20:04 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 05:03 | 20:32 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 28-05-2026 17:01 | 29-05-2026 04:42 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |