Pogoda Danyawa Dzisiaj
Interaktywna mapa pogody Sri Lanka
GPS: 8.1000; 80.9333
wysokość nad poziomem morza: 70 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Danyawa, Sri Lanka rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wtorek 19-05-2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| częściowo słonecznie | 25 °C 29 °C |
0.0 mm | 6.4 m/s23 km/h południowy zachód |
1007 hPa | 87 % | 23 °C | 13 % | 0% | 0% | 6% | 6% | |
| 11:30
08:00
| zachmurzenie | 31 °C 35 °C |
0.4 mm | 8.1 m/s29 km/h zachodni |
1008 hPa | 63 % | 23 °C | 51 % | 0% | 43% | 3% | 10% | |
| 17:30
14:00
| częściowo słonecznie | 28 °C 33 °C |
0.0 mm | 6.3 m/s23 km/h zachodni |
1006 hPa | 79 % | 24 °C | 17 % | 0% | 2% | 5% | 10% | |
| 23:30
20:00
| zachmurzenie | 26 °C 30 °C |
0.0 mm | 6.3 m/s23 km/h zachodni |
1009 hPa | 86 % | 23 °C | 85 % | 0% | 5% | 0% | 84% | |
Środa 20-05-2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| pochmurno | 26 °C 30 °C |
0.0 mm | 6.3 m/s23 km/h zachodni |
1007 hPa | 87 % | 23 °C | 87 % | 0% | 8% | 7% | 85% | |
| 11:30
08:00
| pochmurno | 31 °C 36 °C |
0.0 mm | 7.5 m/s27 km/h zachodni |
1008 hPa | 68 % | 24 °C | 91 % | 0% | 9% | 47% | 82% | |
| 17:30
14:00
| pochmurno | 29 °C 33 °C |
0.0 mm | 7.2 m/s26 km/h zachodni |
1005 hPa | 75 % | 24 °C | 96 % | 0% | 5% | 96% | 20% | |
| 23:30
20:00
| zachmurzenie | 27 °C 32 °C |
0.0 mm | 6.8 m/s24 km/h zachodni |
1007 hPa | 85 % | 24 °C | 79 % | 0% | 2% | 63% | 41% | |
Danyawa, Sri Lanka - informacje
Państwo: Sri LankaWspółrzędne GPS: 8.1000; 80.9333
Strefa czasowa: Asia / Colombo
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest +3:30 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Danyawa, Sri Lanka. Prognoza pogody Danyawa.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Danyawa dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Danyawa
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Danyawa
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
19 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:47 | 18:18 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:02 | 12:31 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:24 | 18:41 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:59 | 19:06 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:32 | 19:32 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 19-05-2026 08:04 | 19-05-2026 21:12 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |