Pogoda Bartlett Dzisiaj
| 30 °C | 31 °C | 16:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 18:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 20:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 22:00 |
wschód słońca 05:55
zachód słońca 19:57
GODZINOWA
zachód słońca 19:57
Prognoza pogody Bartlett 15 maja 2026
Popołudnie pochmurno, wieczór zachmurzenie. Najwyższą temperatura 30 °C. Noc, najniższa temperatura 23 °C.Interaktywna mapa pogody Tennessee, USA
GPS: 35.2045; -89.8740
wysokość nad poziomem morza: 87 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Bartlett, Tennessee, USA rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dzisiaj, Piątek 15-05-2026 |
|||||||||||||
| 11:00
18:00
| zachmurzenie | 26 °C 25 °C |
0.0 mm | 5.2 m/s19 km/h południowy |
1015 hPa | 39 % | 11 °C | 57 % | 0% | 0% | 39% | 28% | |
| 12:00
19:00
| zachmurzenie | 27 °C 27 °C |
0.0 mm | 5.5 m/s20 km/h południowy |
1015 hPa | 39 % | 12 °C | 93 % | 0% | 0% | 2% | 93% | |
| 13:00
20:00
| zachmurzenie | 29 °C 29 °C |
0.0 mm | 5.5 m/s20 km/h południowy |
1015 hPa | 40 % | 13 °C | 98 % | 0% | 0% | 5% | 98% | |
| 14:00
21:00
| pochmurno | 30 °C 31 °C |
0.0 mm | 5.6 m/s20 km/h południowy |
1014 hPa | 41 % | 15 °C | 97 % | 0% | 0% | 24% | 97% | |
| 15:00
22:00
| zachmurzenie | 30 °C 31 °C |
0.0 mm | 5.8 m/s21 km/h południowy |
1013 hPa | 42 % | 15 °C | 94 % | 0% | 0% | 1% | 94% | |
| 16:00
23:00
| zachmurzenie | 30 °C 31 °C |
0.0 mm | 6.0 m/s22 km/h południowy |
1013 hPa | 42 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 17:00
00:00
| pochmurno | 30 °C 31 °C |
0.0 mm | 5.6 m/s20 km/h południowy |
1012 hPa | 44 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 36% | 97% | |
| 18:00
01:00
| zachmurzenie | 29 °C 30 °C |
0.0 mm | 5.1 m/s18 km/h południowy |
1012 hPa | 47 % | 16 °C | 60 % | 0% | 0% | 37% | 42% | |
| 19:00
02:00
| pochmurno | 28 °C 29 °C |
0.0 mm | 5.2 m/s19 km/h południowy |
1012 hPa | 51 % | 17 °C | 90 % | 0% | 0% | 39% | 89% | |
| 20:00
03:00
| zachmurzenie | 27 °C 28 °C |
0.0 mm | 4.9 m/s18 km/h południowy |
1012 hPa | 55 % | 17 °C | 86 % | 0% | 0% | 10% | 85% | |
| 21:00
04:00
| pochmurno | 27 °C 29 °C |
0.0 mm | 5.6 m/s20 km/h południowy |
1013 hPa | 58 % | 17 °C | 94 % | 0% | 0% | 58% | 89% | |
| 22:00
05:00
| zachmurzenie | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 5.6 m/s20 km/h południowy |
1012 hPa | 62 % | 18 °C | 53 % | 0% | 0% | 43% | 19% | |
| 23:00
06:00
| zachmurzenie | 25 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h południowy zachód |
1014 hPa | 65 % | 18 °C | 66 % | 0% | 0% | 52% | 28% | |
Jutro, Sobota 16-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| zachmurzenie | 25 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h południowy |
1013 hPa | 66 % | 17 °C | 71 % | 0% | 0% | 42% | 50% | |
| 01:00
08:00
| zachmurzenie | 24 °C 26 °C |
0.0 mm | 4.3 m/s15 km/h południowy |
1014 hPa | 66 % | 17 °C | 63 % | 0% | 0% | 37% | 41% | |
| 02:00
09:00
| zachmurzenie | 24 °C 26 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy |
1013 hPa | 66 % | 17 °C | 84 % | 0% | 0% | 81% | 48% | |
| 03:00
10:00
| pochmurno | 24 °C 26 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy |
1014 hPa | 66 % | 16 °C | 96 % | 0% | 0% | 93% | 92% | |
| 04:00
11:00
| pochmurno | 23 °C 24 °C |
0.0 mm | 4.6 m/s17 km/h południowy |
1014 hPa | 66 % | 16 °C | 97 % | 0% | 0% | 93% | 87% | |
| 05:00
12:00
| pochmurno | 23 °C 24 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy zachód |
1014 hPa | 67 % | 16 °C | 97 % | 0% | 0% | 95% | 68% | |
| 06:00
13:00
| zachmurzenie | 23 °C 25 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h południowy zachód |
1014 hPa | 69 % | 16 °C | 69 % | 0% | 0% | 28% | 62% | |
| 07:00
14:00
| zachmurzenie | 23 °C 25 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h południowy zachód |
1015 hPa | 71 % | 17 °C | 64 % | 0% | 0% | 16% | 57% | |
| 08:00
15:00
| pochmurno | 24 °C 26 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h południowy zachód |
1015 hPa | 70 % | 18 °C | 93 % | 0% | 0% | 50% | 85% | |
| 09:00
16:00
| pochmurno | 25 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 69 % | 18 °C | 98 % | 0% | 0% | 16% | 98% | |
| 10:00
17:00
| pochmurno | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 5.2 m/s19 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 59 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 86% | 99% | |
| 11:00
18:00
| pochmurno | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 5.0 m/s18 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 59 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 100% | |
| 12:00
19:00
| pochmurno | 26 °C 27 °C |
0.0 mm | 5.0 m/s18 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 56 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 75% | 100% | |
| 13:00
20:00
| pochmurno | 28 °C 29 °C |
0.0 mm | 5.8 m/s21 km/h południowy zachód |
1015 hPa | 51 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 94% | 94% | |
| 14:00
21:00
| pochmurno | 28 °C 30 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy zachód |
1015 hPa | 53 % | 17 °C | 90 % | 0% | 0% | 82% | 55% | |
| 15:00
22:00
| pochmurno | 29 °C 30 °C |
0.0 mm | 5.7 m/s21 km/h południowy zachód |
1014 hPa | 50 % | 17 °C | 99 % | 0% | 0% | 69% | 99% | |
| 16:00
23:00
| pochmurno | 29 °C 31 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy |
1013 hPa | 50 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 75% | 100% | |
| 17:00
00:00
| pochmurno | 29 °C 31 °C |
0.0 mm | 4.6 m/s17 km/h południowy |
1012 hPa | 51 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 48% | 99% | |
| 18:00
01:00
| zachmurzenie | 28 °C 30 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h południowy |
1012 hPa | 53 % | 17 °C | 85 % | 0% | 0% | 46% | 73% | |
| 19:00
02:00
| zachmurzenie | 28 °C 30 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h południowy |
1013 hPa | 55 % | 17 °C | 78 % | 0% | 0% | 78% | 0% | |
| 20:00
03:00
| częściowo słonecznie | 27 °C 29 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h południowy |
1013 hPa | 58 % | 17 °C | 32 % | 0% | 3% | 30% | 0% | |
| 21:00
04:00
| słonecznie | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 3.1 m/s11 km/h południowy |
1013 hPa | 62 % | 18 °C | 10 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 22:00
05:00
| zachmurzenie | 25 °C 27 °C |
0.0 mm | 3.8 m/s14 km/h południowy |
1013 hPa | 64 % | 18 °C | 78 % | 0% | 10% | 9% | 72% | |
| 23:00
06:00
| pochmurno | 25 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.6 m/s17 km/h południowy |
1014 hPa | 64 % | 17 °C | 96 % | 0% | 2% | 93% | 63% | |
Bartlett, Tennessee, USA - informacje
Państwo: Tennessee, USAWspółrzędne GPS: 35.2045; -89.8740
Strefa czasowa: America / Chicago
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -7 godz.
Ludność: 58 579
Wysokość nad poziomem morza: 87 m
Część administracyjna:
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Bartlett, Tennessee, USA. Prognoza pogody Bartlett.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Bartlett dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Bartlett
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Bartlett
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
15 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:55 | 19:57 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:55 | 14:01 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:26 | 20:25 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:52 | 20:59 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:16 | 21:36 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 15-05-2026 04:40 | 15-05-2026 19:02 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 16-05-2026 | 31-05-2026 |