Pogoda Bartlett Dzisiaj
Interaktywna mapa pogody Tennessee, USA
GPS: 35.2045; -89.8740
wysokość nad poziomem morza: 87 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Bartlett, Tennessee, USA rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek 18-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
07:00
| słonecznie | 25 °C 27 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy |
1014 hPa | 68 % | 18 °C | 10 % | 0% | 4% | 1% | 5% | |
| 01:00
08:00
| słonecznie | 24 °C 26 °C |
0.0 mm | 5.2 m/s19 km/h południowy |
1015 hPa | 71 % | 18 °C | 90 % | 0% | 12% | 12% | 89% | |
| 07:00
14:00
| pochmurno | 23 °C 26 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h południowy |
1016 hPa | 85 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 8% | |
| 13:00
20:00
| lekki deszcz | 30 °C 32 °C |
0.6 mm | 5.3 m/s19 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 53 % | 19 °C | 99 % | 0% | 70% | 5% | 98% | |
| 19:00
02:00
| deszcz | 29 °C 32 °C |
1.3 mm | 3.3 m/s12 km/h południowy |
1014 hPa | 55 % | 19 °C | 94 % | 0% | 1% | 18% | 93% | |
Wtorek 19-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| pochmurno | 25 °C 28 °C |
0.0 mm | 5.1 m/s18 km/h południowy |
1016 hPa | 76 % | 21 °C | 100 % | 0% | 1% | 99% | 85% | |
| 07:00
14:00
| deszcz | 24 °C 28 °C |
4.7 mm | 3.5 m/s13 km/h południowy |
1017 hPa | 85 % | 21 °C | 91 % | 0% | 70% | 60% | 32% | |
| 13:00
20:00
| ulewa | 29 °C 32 °C |
6.4 mm | 3.5 m/s13 km/h południowy |
1018 hPa | 57 % | 19 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 4% | |
| 19:00
02:00
| pochmurno | 26 °C 30 °C |
0.4 mm | 2.4 m/s9 km/h południowy |
1014 hPa | 77 % | 22 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
Bartlett, Tennessee, USA - informacje
Państwo: Tennessee, USAWspółrzędne GPS: 35.2045; -89.8740
Strefa czasowa: America / Chicago
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -7 godz.
Ludność: 58 579
Wysokość nad poziomem morza: 87 m
Część administracyjna:
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Bartlett, Tennessee, USA. Prognoza pogody Bartlett.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Bartlett dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Bartlett
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Bartlett
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
18 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:52 | 19:59 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:55 | 14:06 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:24 | 20:28 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:50 | 21:02 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:13 | 21:39 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 18-05-2026 07:08 | 18-05-2026 22:44 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |