Pogoda Valley View Estates Colonia długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Valley View Estates Colonia 10 dni.
Czwartek 28. maja
32 / 25°C
| 0.9 mm | 9 km/h |
| 25 °C | 31 °C | 01:00 | |
| 26 °C | 33 °C | 07:00 | |
| 32 °C | 37 °C | 13:00 | |
| 32 °C | 38 °C | 19:00 |
wschód słońca 06:41
zachód słońca 20:19
GODZINOWA
zachód słońca 20:19
Interaktywna mapa pogody Texas, USA
GPS: 26.2084; -98.2922
wysokość nad poziomem morza: 44 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Valley View Estates Colonia, Texas, USA rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czwartek 28-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| pochmurno | 25 °C 31 °C |
0.1 mm | 1.7 m/s6 km/h wschodni |
1007 hPa | 96 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| pochmurno | 26 °C 33 °C |
0.4 mm | 1.1 m/s4 km/h wschodni |
1007 hPa | 97 % | 25 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| częściowo słonecznie | 32 °C 38 °C |
0.4 mm | 2.4 m/s9 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 64 % | 24 °C | 30 % | 0% | 25% | 23% | 0% | |
| 19:00
02:00
| częściowo słonecznie | 32 °C 38 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h południowy wschód |
1006 hPa | 64 % | 24 °C | 16 % | 0% | 10% | 3% | 4% | |
Piątek 29-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| pochmurno | 26 °C 32 °C |
0.1 mm | 3.7 m/s13 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 94 % | 24 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| pochmurno | 26 °C 32 °C |
0.2 mm | 1.2 m/s4 km/h południowy |
1008 hPa | 94 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 4% | |
| 13:00
20:00
| zachmurzenie | 32 °C 37 °C |
0.0 mm | 2.1 m/s8 km/h południowy |
1009 hPa | 61 % | 23 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| pochmurno | 32 °C 38 °C |
0.0 mm | 2.6 m/s9 km/h południowy wschód |
1005 hPa | 66 % | 24 °C | 90 % | 0% | 14% | 0% | 89% | |
Valley View Estates Colonia, Texas, USA - informacje
Państwo: Texas, USAWspółrzędne GPS: 26.2084; -98.2922
Strefa czasowa: America / Chicago
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -7 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Valley View Estates Colonia, Texas, USA. Prognoza pogody Valley View Estates Colonia.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Valley View Estates Colonia dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Valley View Estates Colonia
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
28 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:41 | 20:19 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 13:30 | 13:38 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 06:15 | 20:45 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:45 | 21:15 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 05:13 | 21:48 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 27-05-2026 17:22 | 28-05-2026 04:36 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |