Pogoda Dar ech Chambi Dzisiaj
| 20 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 16 °C | 21:00 |
wschód słońca 05:12
zachód słońca 19:30
GODZINOWA
zachód słońca 19:30
Prognoza pogody Dar ech Chambi 24 maja 2026
Dzień, słonecznie. Najwyższą temperatura 25 °C. Noc, słonecznie. Najniższa temperatura 13 °C.Interaktywna mapa pogody Tunezja
GPS: 35.8755; 8.9353
wysokość nad poziomem morza: 819 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Dar ech Chambi, Tunezja rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dzisiaj, Niedziela 24-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| słonecznie | 14 °C 13 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h południowy |
1024 hPa | 59 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| słonecznie | 14 °C 13 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h południowy |
1024 hPa | 61 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| słonecznie | 13 °C 12 °C |
0.0 mm | 0.6 m/s2 km/h południowy |
1024 hPa | 61 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| słonecznie | 13 °C 12 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h południowy zachód |
1023 hPa | 60 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| słonecznie | 13 °C 12 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h południowy zachód |
1023 hPa | 60 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| słonecznie | 13 °C 12 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h południowy zachód |
1023 hPa | 62 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| słonecznie | 14 °C 13 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h południowy zachód |
1024 hPa | 64 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| słonecznie | 16 °C 15 °C |
0.0 mm | 2.1 m/s8 km/h zachodni |
1024 hPa | 54 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| słonecznie | 19 °C 18 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h północny zachód |
1024 hPa | 44 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| słonecznie | 20 °C 18 °C |
0.0 mm | 3.0 m/s11 km/h północny |
1024 hPa | 40 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| słonecznie | 21 °C 20 °C |
0.0 mm | 3.4 m/s12 km/h północny |
1024 hPa | 39 % | 7 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| słonecznie | 22 °C 21 °C |
0.0 mm | 3.5 m/s13 km/h północny |
1024 hPa | 39 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| słonecznie | 23 °C 22 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h północny |
1023 hPa | 38 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| słonecznie | 24 °C 23 °C |
0.0 mm | 4.0 m/s14 km/h północny |
1023 hPa | 36 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| słonecznie | 25 °C 24 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h północny |
1022 hPa | 33 % | 7 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| słonecznie | 25 °C 24 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h północny wschód |
1022 hPa | 32 % | 7 °C | 7 % | 0% | 7% | 3% | 0% | |
| 16:00
17:00
| słonecznie | 24 °C 22 °C |
0.0 mm | 4.3 m/s15 km/h północny wschód |
1022 hPa | 32 % | 6 °C | 6 % | 0% | 6% | 3% | 0% | |
| 17:00
18:00
| słonecznie | 24 °C 22 °C |
0.0 mm | 4.3 m/s15 km/h północny wschód |
1022 hPa | 33 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| słonecznie | 23 °C 21 °C |
0.0 mm | 4.1 m/s15 km/h północny wschód |
1022 hPa | 34 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| słonecznie | 21 °C 20 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h północny wschód |
1023 hPa | 40 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| słonecznie | 19 °C 17 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h północny wschód |
1024 hPa | 44 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| słonecznie | 18 °C 17 °C |
0.0 mm | 3.4 m/s12 km/h wschodni |
1025 hPa | 49 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| słonecznie | 16 °C 15 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h wschodni |
1025 hPa | 60 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
00:00
| słonecznie | 15 °C 15 °C |
0.0 mm | 1.4 m/s5 km/h wschodni |
1026 hPa | 69 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Jutro, Poniedziałek 25-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| słonecznie | 14 °C 14 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h południowy wschód |
1026 hPa | 75 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 01:00
02:00
| słonecznie | 14 °C 14 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h południowy wschód |
1026 hPa | 78 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 02:00
03:00
| słonecznie | 14 °C 14 °C |
0.0 mm | 0.6 m/s2 km/h południowy |
1025 hPa | 78 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 03:00
04:00
| słonecznie | 13 °C 13 °C |
0.0 mm | 0.6 m/s2 km/h południowy |
1025 hPa | 76 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 04:00
05:00
| słonecznie | 13 °C 12 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h południowy |
1025 hPa | 73 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| słonecznie | 13 °C 12 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h południowy wschód |
1025 hPa | 69 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| słonecznie | 14 °C 13 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h południowy wschód |
1026 hPa | 66 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| słonecznie | 17 °C 16 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h wschodni |
1026 hPa | 55 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| słonecznie | 19 °C 18 °C |
0.0 mm | 1.7 m/s6 km/h północny wschód |
1027 hPa | 47 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| słonecznie | 21 °C 20 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h północny wschód |
1026 hPa | 43 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| słonecznie | 22 °C 21 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h północny wschód |
1026 hPa | 38 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| słonecznie | 24 °C 23 °C |
0.0 mm | 3.1 m/s11 km/h północny wschód |
1026 hPa | 35 % | 7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| częściowo słonecznie | 24 °C 23 °C |
0.0 mm | 3.4 m/s12 km/h północny wschód |
1026 hPa | 34 % | 7 °C | 24 % | 0% | 0% | 0% | 24% | |
| 13:00
14:00
| częściowo słonecznie | 25 °C 24 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h północny wschód |
1025 hPa | 33 % | 7 °C | 25 % | 0% | 3% | 3% | 19% | |
| 14:00
15:00
| częściowo słonecznie | 26 °C 25 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h północny wschód |
1025 hPa | 32 % | 7 °C | 28 % | 0% | 3% | 13% | 17% | |
| 15:00
16:00
| częściowo słonecznie | 25 °C 24 °C |
0.0 mm | 3.6 m/s13 km/h północny wschód |
1024 hPa | 32 % | 7 °C | 21 % | 0% | 2% | 18% | 3% | |
| 16:00
17:00
| częściowo słonecznie | 25 °C 24 °C |
0.0 mm | 4.0 m/s14 km/h północny wschód |
1024 hPa | 32 % | 7 °C | 29 % | 0% | 1% | 21% | 10% | |
| 17:00
18:00
| zachmurzenie | 24 °C 22 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h północny wschód |
1024 hPa | 33 % | 7 °C | 51 % | 0% | 1% | 29% | 30% | |
| 18:00
19:00
| częściowo słonecznie | 24 °C 23 °C |
0.0 mm | 4.3 m/s15 km/h północny wschód |
1024 hPa | 35 % | 7 °C | 28 % | 0% | 2% | 12% | 18% | |
| 19:00
20:00
| słonecznie | 22 °C 20 °C |
0.0 mm | 4.6 m/s17 km/h północny wschód |
1024 hPa | 39 % | 7 °C | 8 % | 0% | 0% | 4% | 3% | |
| 20:00
21:00
| słonecznie | 20 °C 19 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h wschodni |
1025 hPa | 47 % | 8 °C | 3 % | 0% | 0% | 2% | 0% | |
| 21:00
22:00
| słonecznie | 19 °C 18 °C |
0.0 mm | 3.4 m/s12 km/h wschodni |
1026 hPa | 57 % | 10 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 22:00
23:00
| słonecznie | 17 °C 17 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h wschodni |
1026 hPa | 66 % | 11 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 2% | |
| 23:00
00:00
| słonecznie | 16 °C 16 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h południowy wschód |
1026 hPa | 75 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Dar ech Chambi, Tunezja - informacje
Państwo: TunezjaWspółrzędne GPS: 35.8755; 8.9353
Strefa czasowa: Africa / Tunis
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -1 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Dar ech Chambi, Tunezja. Prognoza pogody Dar ech Chambi.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Dar ech Chambi dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Dar ech Chambi
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Dar ech Chambi
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
24 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:12 | 19:30 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:21 | 14:17 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 04:42 | 19:59 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:08 | 20:34 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 03:29 | 21:13 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 23-05-2026 12:05 | 24-05-2026 01:23 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |