Pogoda Log Pond długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Log Pond 10 dni.
Czwartek 28. maja
16 / 11°C
| 0.3 mm | 10 km/h |
| 10 °C | 9 °C | 05:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 11:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 17:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 23:00 |
wschód słońca 05:26
zachód słońca 20:52
GODZINOWA
zachód słońca 20:52
Interaktywna mapa pogody Washington, USA
GPS: 46.1129; -122.9226
wysokość nad poziomem morza: 1 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Log Pond, Washington, USA rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czwartek 28-05-2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| pochmurno | 10 °C 10 °C |
0.1 mm | 1.6 m/s6 km/h północny zachód |
1017 hPa | 99 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 24% | |
| 11:00
20:00
| pochmurno | 16 °C 16 °C |
0.0 mm | 2.9 m/s10 km/h północny zachód |
1016 hPa | 72 % | 10 °C | 98 % | 0% | 93% | 0% | 63% | |
| 17:00
02:00
| pochmurno | 16 °C 15 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h zachodni |
1014 hPa | 71 % | 10 °C | 100 % | 0% | 39% | 3% | 98% | |
| 23:00
08:00
| pochmurno | 11 °C 10 °C |
0.2 mm | 2.9 m/s10 km/h północny zachód |
1015 hPa | 90 % | 9 °C | 87 % | 0% | 85% | 0% | 14% | |
Piątek 29-05-2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| pochmurno | 12 °C 12 °C |
0.3 mm | 1.9 m/s7 km/h zachodni |
1016 hPa | 91 % | 10 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 41% | |
| 11:00
20:00
| pochmurno | 14 °C 13 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h północny zachód |
1017 hPa | 74 % | 9 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| zachmurzenie | 15 °C 14 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h północny zachód |
1018 hPa | 73 % | 10 °C | 80 % | 0% | 72% | 22% | 10% | |
| 23:00
08:00
| pochmurno | 11 °C 10 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h północny zachód |
1019 hPa | 87 % | 9 °C | 87 % | 0% | 21% | 82% | 30% | |
Log Pond, Washington, USA - informacje
Państwo: Washington, USAWspółrzędne GPS: 46.1129; -122.9226
Strefa czasowa: America / Los Angeles
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -9 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Log Pond, Washington, USA. Prognoza pogody Log Pond.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Log Pond dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Log Pond
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
28 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:26 | 20:52 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 13:09 | 15:26 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 04:48 | 21:30 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:00 | 22:18 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 02:58 | 23:21 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 27-05-2026 17:40 | 28-05-2026 03:36 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |