Pogoda Ezhou Dzisiaj
| 26 °C | 28 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 31 °C | 12:00 | |
| 30 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 21:00 |
wschód słońca 05:25
zachód słońca 19:08
GODZINOWA
zachód słońca 19:08
Prognoza pogody Ezhou 16 maja 2026
Dzień, zachmurzenie. Najwyższą temperatura 30 °C. Noc, lekki deszcz. Najniższa temperatura 24 °C. Suma opadów 0.5 mm.Interaktywna mapa pogody Chiny
GPS: 30.4000; 114.8333
wysokość nad poziomem morza: 25 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Ezhou, Chiny rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dzisiaj, Sobota 16-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| zachmurzenie | 24 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 79 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
| 01:00
19:00
| zachmurzenie | 24 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 79 % | 19 °C | 78 % | 0% | 0% | 10% | 75% | |
| 02:00
20:00
| zachmurzenie | 23 °C 25 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 79 % | 19 °C | 93 % | 0% | 0% | 3% | 93% | |
| 03:00
21:00
| zachmurzenie | 23 °C 25 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 78 % | 19 °C | 50 % | 0% | 4% | 6% | 46% | |
| 04:00
22:00
| zachmurzenie | 23 °C 25 °C |
0.0 mm | 4.9 m/s18 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 77 % | 18 °C | 93 % | 0% | 5% | 6% | 93% | |
| 05:00
23:00
| częściowo słonecznie | 23 °C 25 °C |
0.0 mm | 5.1 m/s18 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 77 % | 18 °C | 27 % | 0% | 5% | 2% | 23% | |
| 06:00
00:00
| częściowo słonecznie | 23 °C 25 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 77 % | 18 °C | 20 % | 0% | 5% | 3% | 14% | |
| 07:00
01:00
| słonecznie | 23 °C 25 °C |
0.0 mm | 5.6 m/s20 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 75 % | 18 °C | 5 % | 0% | 2% | 0% | 3% | |
| 08:00
02:00
| zachmurzenie | 24 °C 26 °C |
0.0 mm | 5.5 m/s20 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 72 % | 19 °C | 60 % | 0% | 4% | 2% | 57% | |
| 09:00
03:00
| zachmurzenie | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 5.9 m/s21 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 68 % | 19 °C | 75 % | 0% | 10% | 15% | 71% | |
| 10:00
04:00
| częściowo słonecznie | 27 °C 29 °C |
0.0 mm | 6.3 m/s23 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 65 % | 19 °C | 33 % | 0% | 4% | 10% | 26% | |
| 11:00
05:00
| zachmurzenie | 28 °C 30 °C |
0.0 mm | 6.4 m/s23 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 62 % | 19 °C | 71 % | 0% | 0% | 9% | 68% | |
| 12:00
06:00
| zachmurzenie | 29 °C 32 °C |
0.0 mm | 6.2 m/s22 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 61 % | 20 °C | 95 % | 0% | 0% | 8% | 94% | |
| 13:00
07:00
| pochmurno | 29 °C 31 °C |
0.0 mm | 6.4 m/s23 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 58 % | 20 °C | 96 % | 0% | 48% | 3% | 93% | |
| 14:00
08:00
| zachmurzenie | 30 °C 32 °C |
0.0 mm | 6.5 m/s23 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 55 % | 20 °C | 85 % | 0% | 29% | 0% | 79% | |
| 15:00
09:00
| zachmurzenie | 30 °C 32 °C |
0.0 mm | 6.5 m/s23 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 55 % | 19 °C | 95 % | 0% | 1% | 0% | 95% | |
| 16:00
10:00
| zachmurzenie | 29 °C 31 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 56 % | 19 °C | 92 % | 0% | 0% | 3% | 92% | |
| 17:00
11:00
| zachmurzenie | 28 °C 30 °C |
0.0 mm | 5.7 m/s21 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 60 % | 20 °C | 58 % | 0% | 0% | 1% | 57% | |
| 18:00
12:00
| pochmurno | 27 °C 29 °C |
0.0 mm | 5.6 m/s20 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 63 % | 19 °C | 96 % | 0% | 0% | 21% | 96% | |
| 19:00
13:00
| pochmurno | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 5.5 m/s20 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 64 % | 19 °C | 95 % | 0% | 0% | 31% | 93% | |
| 20:00
14:00
| zachmurzenie | 26 °C 29 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 69 % | 19 °C | 90 % | 0% | 0% | 10% | 89% | |
| 21:00
15:00
| zachmurzenie | 25 °C 28 °C |
0.0 mm | 4.0 m/s14 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 73 % | 19 °C | 95 % | 0% | 0% | 5% | 95% | |
| 22:00
16:00
| zachmurzenie | 25 °C 28 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 74 % | 19 °C | 99 % | 0% | 0% | 0% | 99% | |
| 23:00
17:00
| zachmurzenie | 25 °C 28 °C |
0.0 mm | 4.6 m/s17 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 72 % | 19 °C | 96 % | 0% | 0% | 10% | 95% | |
Jutro, Niedziela 17-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| zachmurzenie | 25 °C 27 °C |
0.0 mm | 5.0 m/s18 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 69 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 10% | 99% | |
| 01:00
19:00
| zachmurzenie | 24 °C 25 °C |
0.0 mm | 5.2 m/s19 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 65 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
| 02:00
20:00
| zachmurzenie | 24 °C 25 °C |
0.0 mm | 5.0 m/s18 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 63 % | 16 °C | 99 % | 0% | 0% | 3% | 99% | |
| 03:00
21:00
| zachmurzenie | 24 °C 25 °C |
0.0 mm | 5.3 m/s19 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 63 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 1% | 98% | |
| 04:00
22:00
| pochmurno | 23 °C 24 °C |
0.0 mm | 5.7 m/s21 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 64 % | 16 °C | 92 % | 0% | 0% | 39% | 88% | |
| 05:00
23:00
| lekki deszcz | 23 °C 24 °C |
0.1 mm | 5.7 m/s21 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 66 % | 16 °C | 95 % | 0% | 0% | 14% | 94% | |
| 06:00
00:00
| deszcz | 22 °C 23 °C |
0.4 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 72 % | 17 °C | 98 % | 0% | 2% | 32% | 98% | |
| 07:00
01:00
| pochmurno | 22 °C 24 °C |
0.0 mm | 5.7 m/s21 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 77 % | 17 °C | 100 % | 0% | 2% | 82% | 98% | |
| 08:00
02:00
| pochmurno | 23 °C 25 °C |
0.0 mm | 5.7 m/s21 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 72 % | 17 °C | 100 % | 0% | 4% | 98% | 84% | |
| 09:00
03:00
| pochmurno | 24 °C 26 °C |
0.0 mm | 5.1 m/s18 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 69 % | 17 °C | 99 % | 0% | 7% | 95% | 94% | |
| 10:00
04:00
| pochmurno | 25 °C 27 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 65 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 89% | |
| 11:00
05:00
| pochmurno | 25 °C 27 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 68 % | 18 °C | 97 % | 0% | 2% | 85% | 88% | |
| 12:00
06:00
| pochmurno | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 6.0 m/s22 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 63 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 97% | 89% | |
| 13:00
07:00
| pochmurno | 27 °C 29 °C |
0.0 mm | 6.0 m/s22 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 61 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 96% | |
| 14:00
08:00
| pochmurno | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 5.9 m/s21 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 63 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 89% | 100% | |
| 15:00
09:00
| zachmurzenie | 27 °C 29 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h południowy wschód |
1007 hPa | 62 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 10% | 100% | |
| 16:00
10:00
| zachmurzenie | 27 °C 29 °C |
0.0 mm | 6.0 m/s22 km/h południowy wschód |
1006 hPa | 63 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 3% | 100% | |
| 17:00
11:00
| pochmurno | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 6.0 m/s22 km/h południowy wschód |
1006 hPa | 66 % | 19 °C | 98 % | 0% | 0% | 16% | 98% | |
| 18:00
12:00
| pochmurno | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h południowy wschód |
1006 hPa | 67 % | 19 °C | 100 % | 0% | 0% | 19% | 100% | |
| 19:00
13:00
| zachmurzenie | 26 °C 28 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h południowy wschód |
1006 hPa | 67 % | 19 °C | 98 % | 0% | 2% | 3% | 98% | |
| 20:00
14:00
| pochmurno | 25 °C 27 °C |
0.1 mm | 5.9 m/s21 km/h południowy wschód |
1006 hPa | 69 % | 19 °C | 98 % | 0% | 3% | 14% | 97% | |
Ezhou, Chiny - informacje
Państwo: ChinyWspółrzędne GPS: 30.4000; 114.8333
Strefa czasowa: Asia / Shanghai
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest +6 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Ezhou, Chiny. Prognoza pogody Ezhou.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Ezhou dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Ezhou
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Ezhou
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
16 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:25 | 19:08 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:17 | 13:42 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 04:59 | 19:35 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:28 | 20:06 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 03:54 | 20:39 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 16-05-2026 04:27 | 16-05-2026 18:44 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 16-05-2026 | 31-05-2026 |