Pogoda Liaoxia, Guangdong Province Dzisiaj
| 24 °C | 28 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 30 °C | 12:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 15:00 | |
| 25 °C | 28 °C | 21:00 |
wschód słońca 05:43
zachód słońca 18:59
GODZINOWA
zachód słońca 18:59
Prognoza pogody Liaoxia, Guangdong Province 16 maja 2026
Dzień, rano ulewa, popołudnie początkowo ulewa, później deszcz, wieczór początkowo deszcz, później pochmurno. Najwyższą temperatura 27 °C. Suma opadów 39.5 mm. Noc, ulewa. Najniższa temperatura 23 °C. Suma opadów 8.3 mm.Interaktywna mapa pogody Chiny
GPS: 22.9411; 113.6706
wysokość nad poziomem morza: 5 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Liaoxia, Guangdong Province, Chiny rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dzisiaj, Sobota 16-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| pochmurno | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h wschodni |
1009 hPa | 91 % | 23 °C | 98 % | 0% | 97% | 24% | 21% | |
| 01:00
19:00
| pochmurno | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 4.1 m/s15 km/h wschodni |
1008 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 7% | |
| 02:00
20:00
| pochmurno | 24 °C 28 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h wschodni |
1008 hPa | 90 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 7% | |
| 03:00
21:00
| częściowo słonecznie | 24 °C 28 °C |
0.0 mm | 4.1 m/s15 km/h wschodni |
1008 hPa | 89 % | 22 °C | 30 % | 0% | 22% | 10% | 3% | |
| 04:00
22:00
| deszcz | 24 °C 28 °C |
0.3 mm | 3.9 m/s14 km/h wschodni |
1008 hPa | 89 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 27% | 53% | |
| 05:00
23:00
| ulewa | 24 °C 28 °C |
2.9 mm | 3.9 m/s14 km/h wschodni |
1008 hPa | 90 % | 21 °C | 100 % | 0% | 99% | 82% | 58% | |
| 06:00
00:00
| ulewa | 23 °C 27 °C |
4.8 mm | 4.2 m/s15 km/h wschodni |
1008 hPa | 93 % | 21 °C | 98 % | 0% | 95% | 61% | 16% | |
| 07:00
01:00
| ulewa | 23 °C 27 °C |
15.4 mm | 4.8 m/s17 km/h wschodni |
1009 hPa | 94 % | 22 °C | 96 % | 0% | 73% | 81% | 28% | |
| 08:00
02:00
| ulewa | 24 °C 28 °C |
6.6 mm | 4.7 m/s17 km/h wschodni |
1009 hPa | 93 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 70% | |
| 09:00
03:00
| ulewa | 24 °C 28 °C |
1.5 mm | 4.1 m/s15 km/h wschodni |
1010 hPa | 94 % | 22 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 42% | |
| 10:00
04:00
| ulewa | 25 °C 29 °C |
1.3 mm | 5.1 m/s18 km/h wschodni |
1010 hPa | 91 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 14% | |
| 11:00
05:00
| deszcz | 26 °C 30 °C |
0.9 mm | 5.8 m/s21 km/h wschodni |
1010 hPa | 87 % | 23 °C | 97 % | 0% | 92% | 80% | 3% | |
| 12:00
06:00
| ulewa | 26 °C 30 °C |
3.5 mm | 5.9 m/s21 km/h wschodni |
1010 hPa | 84 % | 23 °C | 91 % | 0% | 53% | 77% | 27% | |
| 13:00
07:00
| deszcz | 26 °C 30 °C |
0.6 mm | 6.3 m/s23 km/h wschodni |
1009 hPa | 87 % | 23 °C | 98 % | 0% | 78% | 85% | 76% | |
| 14:00
08:00
| lekki deszcz | 26 °C 30 °C |
0.1 mm | 6.7 m/s24 km/h wschodni |
1008 hPa | 83 % | 23 °C | 87 % | 0% | 24% | 10% | 81% | |
| 15:00
09:00
| deszcz | 27 °C 31 °C |
0.6 mm | 6.8 m/s24 km/h południowy wschód |
1007 hPa | 76 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 93% | 32% | |
| 16:00
10:00
| deszcz | 26 °C 30 °C |
0.7 mm | 6.1 m/s22 km/h południowy wschód |
1007 hPa | 85 % | 22 °C | 91 % | 0% | 7% | 85% | 45% | |
| 17:00
11:00
| zachmurzenie | 26 °C 30 °C |
0.0 mm | 6.5 m/s23 km/h południowy wschód |
1007 hPa | 85 % | 22 °C | 82 % | 0% | 70% | 64% | 4% | |
| 18:00
12:00
| pochmurno | 25 °C 29 °C |
0.0 mm | 5.9 m/s21 km/h południowy wschód |
1007 hPa | 83 % | 22 °C | 98 % | 0% | 97% | 25% | 18% | |
| 19:00
13:00
| pochmurno | 25 °C 29 °C |
0.0 mm | 5.7 m/s21 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 85 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 71% | 7% | |
| 20:00
14:00
| pochmurno | 25 °C 29 °C |
0.0 mm | 5.5 m/s20 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 85 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 85% | 12% | |
| 21:00
15:00
| pochmurno | 25 °C 29 °C |
0.0 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 83 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 60% | 11% | |
| 22:00
16:00
| pochmurno | 24 °C 27 °C |
0.0 mm | 5.5 m/s20 km/h wschodni |
1010 hPa | 81 % | 21 °C | 93 % | 0% | 91% | 17% | 4% | |
| 23:00
17:00
| pochmurno | 24 °C 27 °C |
0.0 mm | 5.0 m/s18 km/h wschodni |
1010 hPa | 82 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 4% | 13% | |
Jutro, Niedziela 17-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| pochmurno | 24 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h wschodni |
1010 hPa | 84 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 13% | |
| 01:00
19:00
| pochmurno | 24 °C 27 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h wschodni |
1009 hPa | 84 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 43% | 8% | |
| 02:00
20:00
| deszcz | 24 °C 27 °C |
0.5 mm | 4.5 m/s16 km/h wschodni |
1009 hPa | 85 % | 20 °C | 100 % | 0% | 86% | 99% | 1% | |
| 03:00
21:00
| ulewny deszcz prysznice |
23 °C 27 °C |
3.3 mm | 4.2 m/s15 km/h wschodni |
1009 hPa | 90 % | 21 °C | 83 % | 0% | 68% | 54% | 10% | |
| 04:00
22:00
| ulewa | 22 °C 25 °C |
2.3 mm | 4.0 m/s14 km/h wschodni |
1008 hPa | 94 % | 21 °C | 97 % | 0% | 94% | 91% | 45% | |
| 05:00
23:00
| deszcz | 22 °C 25 °C |
0.6 mm | 4.3 m/s15 km/h wschodni |
1009 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 96% | 99% | 84% | |
| 06:00
00:00
| deszcz | 23 °C 27 °C |
0.5 mm | 4.5 m/s16 km/h wschodni |
1009 hPa | 96 % | 21 °C | 100 % | 0% | 96% | 100% | 60% | |
| 07:00
01:00
| ulewa | 23 °C 27 °C |
1.1 mm | 4.5 m/s16 km/h wschodni |
1010 hPa | 96 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 89% | |
| 08:00
02:00
| deszcz | 23 °C 27 °C |
0.6 mm | 4.4 m/s16 km/h wschodni |
1010 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 85% | |
| 09:00
03:00
| ulewa | 24 °C 28 °C |
3.0 mm | 4.2 m/s15 km/h wschodni |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 99 % | 0% | 50% | 98% | 0% | |
| 10:00
04:00
| ulewa | 24 °C 28 °C |
1.3 mm | 4.6 m/s17 km/h wschodni |
1011 hPa | 93 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 90% | 35% | |
| 11:00
05:00
| deszcz | 24 °C 28 °C |
0.4 mm | 4.2 m/s15 km/h wschodni |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 98 % | 0% | 83% | 91% | 8% | |
| 12:00
06:00
| ulewa | 26 °C 30 °C |
2.0 mm | 6.3 m/s23 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 83 % | 22 °C | 89 % | 0% | 42% | 85% | 1% | |
| 13:00
07:00
| deszcz | 26 °C 30 °C |
0.5 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 86 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 23% | |
| 14:00
08:00
| deszcz | 26 °C 30 °C |
0.5 mm | 5.7 m/s21 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 83 % | 22 °C | 100 % | 0% | 78% | 98% | 3% | |
| 15:00
09:00
| deszcz | 26 °C 30 °C |
0.3 mm | 5.7 m/s21 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 83 % | 22 °C | 99 % | 0% | 68% | 98% | 7% | |
| 16:00
10:00
| deszcz | 26 °C 30 °C |
0.6 mm | 5.4 m/s19 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 85 % | 22 °C | 98 % | 0% | 21% | 97% | 13% | |
| 17:00
11:00
| deszcz | 25 °C 29 °C |
0.4 mm | 5.1 m/s18 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 88 % | 22 °C | 100 % | 0% | 50% | 100% | 14% | |
| 18:00
12:00
| opady deszczu | 25 °C 30 °C |
0.1 mm | 4.9 m/s18 km/h południowy wschód |
1008 hPa | 91 % | 23 °C | 78 % | 0% | 57% | 61% | 9% | |
| 19:00
13:00
| pochmurno | 24 °C 28 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 91 % | 23 °C | 98 % | 0% | 96% | 91% | 10% | |
| 20:00
14:00
| pochmurno | 24 °C 28 °C |
0.0 mm | 4.3 m/s15 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 91 % | 22 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 10% | |
| 21:00
15:00
| lekki deszcz | 24 °C 28 °C |
0.1 mm | 4.3 m/s15 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 90 % | 22 °C | 100 % | 0% | 94% | 85% | 7% | |
| 22:00
16:00
| przelotny deszcz | 24 °C 28 °C |
0.3 mm | 4.9 m/s18 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 89 % | 22 °C | 35 % | 0% | 11% | 13% | 16% | |
| 23:00
17:00
| opady deszczu | 24 °C 28 °C |
0.2 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 90 % | 21 °C | 39 % | 0% | 19% | 12% | 17% | |
Liaoxia, Guangdong Province, Chiny - informacje
Państwo: ChinyWspółrzędne GPS: 22.9411; 113.6706
Strefa czasowa: Asia / Shanghai
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest +6 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Liaoxia, Guangdong Province, Chiny. Prognoza pogody Liaoxia, Guangdong Province.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Liaoxia, Guangdong Province dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Liaoxia, Guangdong Province
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Liaoxia, Guangdong Province
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
16 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:43 | 18:59 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:21 | 13:15 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:19 | 19:24 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:51 | 19:52 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:21 | 20:22 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 16-05-2026 04:46 | 16-05-2026 18:32 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 16-05-2026 | 31-05-2026 |