Pogoda Rongxiang, Jiangsu Sheng długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Rongxiang, Jiangsu Sheng 10 dni.
Czwartek 21. maja
26 / 20°C
| 1.4 mm | 4 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 02:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 08:00 | |
| 26 °C | 29 °C | 14:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 20:00 |
wschód słońca 04:59
zachód słońca 18:52
GODZINOWA
zachód słońca 18:52
Interaktywna mapa pogody Chiny
GPS: 31.5576; 120.2305
wysokość nad poziomem morza: 15 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Rongxiang, Jiangsu Sheng, Chiny rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czwartek 21-05-2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| zachmurzenie | 20 °C 23 °C |
0.0 mm | 2.1 m/s8 km/h północny zachód |
1007 hPa | 91 % | 18 °C | 69 % | 0% | 58% | 0% | 26% | |
| 08:00
02:00
| pochmurno | 22 °C 25 °C |
0.2 mm | 2.3 m/s8 km/h północny zachód |
1009 hPa | 82 % | 18 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 100% | |
| 14:00
08:00
| pochmurno | 26 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h północny zachód |
1007 hPa | 67 % | 19 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 18% | |
| 20:00
14:00
| deszcz | 23 °C 26 °C |
1.2 mm | 1.9 m/s7 km/h północny wschód |
1007 hPa | 83 % | 20 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
Piątek 22-05-2026 |
|||||||||||||
| 02:00
20:00
| deszcz | 22 °C 26 °C |
3.2 mm | 1.7 m/s6 km/h północny wschód |
1007 hPa | 95 % | 21 °C | 100 % | 0% | 100% | 100% | 100% | |
| 08:00
02:00
| deszcz | 23 °C 27 °C |
3.9 mm | 2.9 m/s10 km/h południowy wschód |
1007 hPa | 95 % | 22 °C | 100 % | 0% | 81% | 18% | 99% | |
| 14:00
08:00
| ulewa | 29 °C 34 °C |
17.1 mm | 2.3 m/s8 km/h południowy zachód |
1003 hPa | 70 % | 23 °C | 95 % | 0% | 23% | 28% | 92% | |
| 20:00
14:00
| ulewa | 24 °C 29 °C |
8.3 mm | 0.8 m/s3 km/h południowy |
1002 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 1% | 98% | 100% | |
Rongxiang, Jiangsu Sheng, Chiny - informacje
Państwo: ChinyWspółrzędne GPS: 31.5576; 120.2305
Strefa czasowa: Asia / Shanghai
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest +6 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Rongxiang, Jiangsu Sheng, Chiny. Prognoza pogody Rongxiang, Jiangsu Sheng.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Rongxiang, Jiangsu Sheng dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Rongxiang, Jiangsu Sheng
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
21 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 04:59 | 18:52 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 11:55 | 13:53 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 04:31 | 19:20 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 03:59 | 19:52 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 03:25 | 20:26 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 21-05-2026 09:11 | 21-05-2026 23:37 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |