Pogoda Ierapetra długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Ierapetra 10 dni.
Środa 27. maja
27 / 16°C
| 1.7 mm | 8 km/h |
| 17 °C | 18 °C | 03:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 26 °C | 28 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 21:00 |
wschód słońca 06:05
zachód słońca 20:22
GODZINOWA
zachód słońca 20:22
Interaktywna mapa pogody Grecja
GPS: 35.0119; 25.7423
wysokość nad poziomem morza: 34 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Ierapetra, Grecja rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Środa 27-05-2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| słonecznie | 17 °C 18 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h północny zachód |
1015 hPa | 78 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| słonecznie | 23 °C 24 °C |
0.2 mm | 0.7 m/s3 km/h północny wschód |
1015 hPa | 53 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| przelotny deszcz | 26 °C 27 °C |
1.5 mm | 2.2 m/s8 km/h południowy wschód |
1014 hPa | 52 % | 15 °C | 84 % | 0% | 82% | 80% | 22% | |
| 21:00
20:00
| słonecznie | 21 °C 23 °C |
0.0 mm | 0.4 m/s1 km/h wschodni |
1014 hPa | 74 % | 16 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
Czwartek 28-05-2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| słonecznie | 18 °C 19 °C |
0.0 mm | 0.3 m/s1 km/h zachodni |
1014 hPa | 75 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| przelotny deszcz | 23 °C 24 °C |
1.4 mm | 0.7 m/s3 km/h południowy |
1015 hPa | 56 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| zachmurzenie | 26 °C 28 °C |
0.4 mm | 1.9 m/s7 km/h południowy |
1015 hPa | 55 % | 16 °C | 44 % | 0% | 26% | 25% | 0% | |
| 21:00
20:00
| słonecznie | 22 °C 24 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h wschodni |
1015 hPa | 75 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ierapetra, Grecja - informacje
Państwo: GrecjaWspółrzędne GPS: 35.0119; 25.7423
Strefa czasowa: Europe / Athens
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest +1 godz.
Ludność: 12 355
Wysokość nad poziomem morza: 34 m
Część administracyjna:
- Crete, Iraklion
- Lasíthi, Agios Nikolaos, Crete
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Ierapetra, Grecja. Prognoza pogody Ierapetra.
Ierapetra - pogoda w rejonie - większe miasta
Ierapetra - pogoda w rejonie - najbliższe miejsce
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Ierapetra dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Długoterminowe statystyczne średnie
| przeciętna temperatura | min. | max. | opady dni |
|
|---|---|---|---|---|
| Styczeń | 12.0 °C | 9.1 °C | 15.0 °C | 9 |
| Luty | 12.0 °C | 9.0 °C | 15.1 °C | 8 |
| Marzec | 13.3 °C | 9.6 °C | 16.5 °C | 6 |
| Kwiecień | 16.5 °C | 12.1 °C | 20.0 °C | 3 |
| Maj | 20.2 °C | 15.3 °C | 23.4 °C | 1 |
| Czerwiec | 24.3 °C | 19.2 °C | 27.1 °C | |
| Lipiec | 26.1 °C | 21.9 °C | 28.5 °C | |
| Sierpień | 25.9 °C | 22.0 °C | 28.2 °C | |
| Wrzesień | 23.6 °C | 19.6 °C | 26.4 °C | 1 |
| Październik | 20.1 °C | 16.7 °C | 23.4 °C | 3 |
| Listopad | 16.4 °C | 13.4 °C | 19.6 °C | 6 |
| Grudzień | 13.5 °C | 10.7 °C | 16.6 °C | 8 |
Informacje astronomiczne Ierapetra
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
27 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:05 | 20:22 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 13:14 | 14:16 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:36 | 20:52 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:02 | 21:26 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:23 | 22:05 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 26-05-2026 15:59 | 27-05-2026 03:29 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |