Pogoda Kue Dakhru Dzisiaj
Prognoza pogody Kue Dakhru 16 maja 2026
Dzień, od rana przelotny deszcz, rano początkowo przelotny deszcz, później ulewny deszcz prysznice, wieczór zachmurzenie. Najwyższą temperatura 8 °C. Suma opadów 10.2 mm. Noc, najniższa temperatura -1 °C. Suma opadów 0.4 mm.Interaktywna mapa pogody Indie
GPS: 28.2570; 96.3711
wysokość nad poziomem morza: 4119 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Kue Dakhru, Indie rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jutro, Sobota 16-05-2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| przelotny deszcz | 2 °C 0 °C |
4.8 mm | 0.7 m/s3 km/h północny zachód |
1013 hPa | 87 % | 0 °C | 37 % | 0% | 9% | 23% | 15% | |
| 11:30
08:00
| ulewny deszcz prysznice |
6 °C 4 °C |
5.1 mm | 1.4 m/s5 km/h południowy |
1012 hPa | 76 % | 2 °C | 67 % | 0% | 22% | 39% | 35% | |
| 17:30
14:00
| zachmurzenie | 3 °C 1 °C |
0.3 mm | 0.1 m/s0 km/h zachodni |
1011 hPa | 94 % | 2 °C | 73 % | 0% | 40% | 43% | 45% | |
| 23:30
20:00
| zachmurzenie | 0 °C -2 °C |
0.4 mm | 0.3 m/s1 km/h północny zachód |
1013 hPa | 90 % | -1 °C | 73 % | 0% | 62% | 23% | 14% | |
Niedziela 17-05-2026 |
|||||||||||||
| 05:30
02:00
| ulewny deszcz prysznice |
2 °C 0 °C |
6.2 mm | 0.6 m/s2 km/h zachodni |
1013 hPa | 96 % | 1 °C | 50 % | 0% | 39% | 35% | 0% | |
| 11:30
08:00
| ulewa | 6 °C 4 °C |
9.7 mm | 1.5 m/s5 km/h południowy |
1012 hPa | 81 % | 3 °C | 99 % | 0% | 97% | 22% | 47% | |
| 17:30
14:00
| przelotny deszcz | 3 °C 1 °C |
1.0 mm | 0.2 m/s1 km/h północny wschód |
1011 hPa | 94 % | 2 °C | 78 % | 0% | 54% | 45% | 28% | |
| 23:30
20:00
| ciężki śnieg z deszczem |
2 °C 0 °C |
8.0 mm | 0.3 m/s1 km/h północny zachód |
1012 hPa | 87 % | 0 °C | 100 % | 0% | 55% | 100% | 56% | |
Kue Dakhru, Indie - informacje
Państwo: IndieWspółrzędne GPS: 28.2570; 96.3711
Strefa czasowa: Asia / Kolkata
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest +3:30 godz.
Wysokość nad poziomem morza: 4119 m
Część administracyjna:
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Kue Dakhru, Indie. Prognoza pogody Kue Dakhru.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Kue Dakhru dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Kue Dakhru
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Kue Dakhru
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
16 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 04:13 | 17:48 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 11:00 | 13:34 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 03:47 | 18:14 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 03:17 | 18:44 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 02:45 | 19:16 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 16-05-2026 03:18 | 16-05-2026 17:27 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 16-05-2026 | 31-05-2026 |