Pogoda Borneo Dzisiaj
Prognoza pogody Borneo 23 maja 2026
Dzień, zachmurzenie, rano ulewa, wieczór początkowo ulewa, później deszcz. Najwyższą temperatura 25 °C. Suma opadów 13.7 mm. Noc, zachmurzenie. Najniższa temperatura 18 °C. Suma opadów 0.2 mm.Interaktywna mapa pogody Indonezja
GPS: 1.0000; 114.0000
wysokość nad poziomem morza: 1073 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Borneo, Indonezja rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jutro, Sobota 23-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| lekki deszcz | 19 °C 22 °C |
0.1 mm | 0.8 m/s3 km/h zachodni |
1016 hPa | 96 % | 18 °C | 100 % | 0% | 1% | 97% | 98% | |
| 01:00
19:00
| pochmurno | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h południowy |
1015 hPa | 95 % | 18 °C | 96 % | 0% | 0% | 39% | 95% | |
| 02:00
20:00
| pochmurno | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h północny zachód |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 98 % | 0% | 3% | 86% | 90% | |
| 03:00
21:00
| pochmurno | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.5 m/s2 km/h północny zachód |
1013 hPa | 97 % | 18 °C | 99 % | 0% | 0% | 66% | 99% | |
| 04:00
22:00
| pochmurno | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.6 m/s2 km/h północny zachód |
1013 hPa | 95 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 79% | 100% | |
| 05:00
23:00
| pochmurno | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.5 m/s2 km/h zachodni |
1013 hPa | 93 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 86% | 99% | |
| 06:00
00:00
| pochmurno | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.5 m/s2 km/h zachodni |
1013 hPa | 93 % | 17 °C | 94 % | 0% | 2% | 45% | 89% | |
| 07:00
01:00
| zachmurzenie | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.6 m/s2 km/h północny zachód |
1014 hPa | 96 % | 18 °C | 65 % | 0% | 0% | 4% | 63% | |
| 08:00
02:00
| zachmurzenie | 20 °C 23 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h północny wschód |
1014 hPa | 97 % | 19 °C | 56 % | 0% | 0% | 3% | 53% | |
| 09:00
03:00
| pochmurno | 22 °C 26 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h południowy wschód |
1014 hPa | 89 % | 20 °C | 93 % | 0% | 33% | 3% | 91% | |
| 10:00
04:00
| deszcz | 24 °C 28 °C |
0.5 mm | 1.3 m/s5 km/h południowy |
1014 hPa | 79 % | 19 °C | 100 % | 0% | 39% | 0% | 99% | |
| 11:00
05:00
| ulewa | 24 °C 27 °C |
1.2 mm | 1.6 m/s6 km/h południowy wschód |
1014 hPa | 74 % | 19 °C | 99 % | 0% | 68% | 22% | 96% | |
| 12:00
06:00
| ulewa | 25 °C 29 °C |
1.9 mm | 1.7 m/s6 km/h południowy wschód |
1013 hPa | 78 % | 20 °C | 100 % | 0% | 92% | 35% | 98% | |
| 13:00
07:00
| ulewa | 22 °C 26 °C |
2.9 mm | 1.5 m/s5 km/h wschodni |
1012 hPa | 93 % | 21 °C | 100 % | 0% | 81% | 57% | 99% | |
| 14:00
08:00
| ulewa | 22 °C 26 °C |
1.1 mm | 1.5 m/s5 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 96 % | 21 °C | 99 % | 0% | 26% | 33% | 99% | |
| 15:00
09:00
| ulewny deszcz prysznice |
22 °C 26 °C |
3.1 mm | 1.0 m/s4 km/h północny wschód |
1010 hPa | 95 % | 21 °C | 96 % | 0% | 3% | 7% | 96% | |
| 16:00
10:00
| deszcz | 22 °C 26 °C |
0.6 mm | 1.0 m/s4 km/h północny |
1010 hPa | 95 % | 21 °C | 97 % | 0% | 18% | 26% | 96% | |
| 17:00
11:00
| lekki deszcz | 22 °C 26 °C |
0.2 mm | 1.0 m/s4 km/h południowy zachód |
1010 hPa | 98 % | 21 °C | 99 % | 0% | 14% | 25% | 98% | |
| 18:00
12:00
| lekki deszcz | 21 °C 25 °C |
0.1 mm | 0.7 m/s3 km/h północny |
1011 hPa | 99 % | 20 °C | 100 % | 100% | 99% | 14% | 98% | |
| 19:00
13:00
| deszcz | 20 °C 23 °C |
0.7 mm | 1.0 m/s4 km/h północny |
1012 hPa | 98 % | 20 °C | 98 % | 32% | 40% | 18% | 97% | |
| 20:00
14:00
| deszcz | 20 °C 23 °C |
0.6 mm | 0.8 m/s3 km/h północny zachód |
1013 hPa | 98 % | 19 °C | 99 % | 52% | 75% | 25% | 96% | |
| 21:00
15:00
| deszcz | 19 °C 22 °C |
0.3 mm | 1.3 m/s5 km/h północny zachód |
1014 hPa | 99 % | 19 °C | 99 % | 36% | 47% | 35% | 98% | |
| 22:00
16:00
| lekki deszcz | 19 °C 22 °C |
0.2 mm | 1.6 m/s6 km/h północny zachód |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 100 % | 3% | 12% | 41% | 100% | |
| 23:00
17:00
| pochmurno | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h północny zachód |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 99 % | 7% | 7% | 19% | 99% | |
Niedziela 24-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
18:00
| pochmurno | 18 °C 20 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h północny zachód |
1014 hPa | 98 % | 18 °C | 99 % | 4% | 10% | 18% | 99% | |
| 01:00
19:00
| pochmurno | 18 °C 20 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h północny zachód |
1014 hPa | 98 % | 17 °C | 99 % | 0% | 3% | 13% | 99% | |
| 02:00
20:00
| lekki deszcz | 18 °C 20 °C |
0.2 mm | 0.5 m/s2 km/h północny zachód |
1013 hPa | 96 % | 17 °C | 89 % | 0% | 5% | 45% | 81% | |
| 03:00
21:00
| zachmurzenie | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h północny zachód |
1013 hPa | 93 % | 17 °C | 75 % | 0% | 0% | 36% | 60% | |
| 04:00
22:00
| zachmurzenie | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.6 m/s2 km/h północny zachód |
1013 hPa | 92 % | 17 °C | 71 % | 0% | 3% | 14% | 67% | |
| 05:00
23:00
| pochmurno | 19 °C 21 °C |
0.0 mm | 0.5 m/s2 km/h północny zachód |
1013 hPa | 91 % | 17 °C | 86 % | 0% | 1% | 21% | 82% | |
| 06:00
00:00
| zachmurzenie | 19 °C 21 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h północny zachód |
1014 hPa | 91 % | 17 °C | 56 % | 0% | 3% | 17% | 46% | |
| 07:00
01:00
| słonecznie | 19 °C 22 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h północny zachód |
1014 hPa | 94 % | 18 °C | 4 % | 0% | 1% | 3% | 0% | |
| 08:00
02:00
| ulewny deszcz prysznice |
21 °C 25 °C |
12.8 mm | 0.6 m/s2 km/h południowy wschód |
1015 hPa | 96 % | 20 °C | 21 % | 0% | 3% | 4% | 14% | |
| 14:00
08:00
| ulewny deszcz prysznice |
21 °C 25 °C |
13.3 mm | 0.1 m/s0 km/h północny wschód |
1011 hPa | 97 % | 20 °C | 83 % | 0% | 37% | 31% | 59% | |
| 20:00
14:00
| deszcz | 19 °C 22 °C |
1.3 mm | 0.7 m/s3 km/h północny |
1014 hPa | 98 % | 19 °C | 100 % | 0% | 10% | 78% | 100% | |
Borneo, Indonezja - informacje
Państwo: IndonezjaWspółrzędne GPS: 1.0000; 114.0000
Strefa czasowa: Asia / Makassar
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest +6 godz.
Ludność: 21 258 000
Wysokość nad poziomem morza: 1073 m
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Borneo, Indonezja. Prognoza pogody Borneo.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Borneo dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Borneo
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Borneo
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
23 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:15 | 18:26 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:20 | 12:10 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:52 | 18:48 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:27 | 19:13 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 05:02 | 19:39 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 22-05-2026 11:33 | 23-05-2026 00:01 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |