Pogoda Timkist Dzisiaj
Prognoza pogody Timkist 15 maja 2026
Dzień, rano deszcz, rano pochmurno, popołudnie początkowo pochmurno, później słonecznie. Najwyższą temperatura 22 °C. Suma opadów 1.0 mm. Noc, najniższa temperatura 8 °C.Interaktywna mapa pogody Maroko
GPS: 31.1719; -7.5313
wysokość nad poziomem morza: 1971 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Timkist, Maroko rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dzisiaj, Piątek 15-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| deszcz | 12 °C 10 °C |
1.0 mm | 2.0 m/s7 km/h południowy |
1013 hPa | 43 % | 0 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
| 07:00
08:00
| pochmurno | 12 °C 11 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h północny zachód |
1010 hPa | 63 % | 4 °C | 100 % | 0% | 0% | 95% | 99% | |
| 13:00
14:00
| pochmurno | 20 °C 17 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h południowy |
1010 hPa | 24 % | -1 °C | 87 % | 0% | 0% | 82% | 25% | |
| 19:00
20:00
| słonecznie | 18 °C 15 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h południowy zachód |
1011 hPa | 17 % | -7 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Jutro, Sobota 16-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| słonecznie | 12 °C 9 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h południowy |
1013 hPa | 26 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| słonecznie | 9 °C 7 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h południowy wschód |
1014 hPa | 51 % | 0 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| słonecznie | 22 °C 17 °C |
0.0 mm | 6.8 m/s24 km/h południowy |
1012 hPa | 4 % | -20 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| słonecznie | 18 °C 15 °C |
0.0 mm | 3.2 m/s12 km/h południowy zachód |
1012 hPa | 17 % | -6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Timkist, Maroko - informacje
Państwo: MarokoWspółrzędne GPS: 31.1719; -7.5313
Strefa czasowa: Africa / Casablanca
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -1 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Timkist, Maroko. Prognoza pogody Timkist.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Timkist dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Timkist
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Timkist
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
15 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:34 | 20:19 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 13:26 | 13:44 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 06:07 | 20:46 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:36 | 21:17 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 05:02 | 21:51 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 15-05-2026 05:09 | 15-05-2026 19:06 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 16-05-2026 | 31-05-2026 |