Pogoda Agua Iglesia weekend
Prognoza pogody dla miasta Agua Iglesia na ten lub następny weekend.
|
Dzisiaj
22. 5. |
Jutro
23. 5. |
Niedziela
24. 5. |
Sobota dzień, rano mgła, rano opady deszczu, popołudnie przelotny deszcz, wieczór lekki deszcz. Niedziela dzień, rano mgła, rano zachmurzenie, popołudnie przelotny deszcz, wieczór pochmurno.
Niedziela 24. maja
25 / 15°C
| 4.8 mm | 8 km/h |
Interaktywna mapa pogody Meksyk
GPS: 17.9925; -96.8022
wysokość nad poziomem morza: 1548 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Agua Iglesia, Meksyk rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niedziela 24-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zachmurzenie | 16 °C 18 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h zachodni |
1016 hPa | 99 % | 16 °C | 88 % | 11% | 12% | 7% | 85% | |
| 01:00
09:00
| mgła | 16 °C 18 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h zachodni |
1016 hPa | 99 % | 15 °C | 98 % | 71% | 71% | 2% | 93% | |
| 02:00
10:00
| mgła | 16 °C 18 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h południowy zachód |
1015 hPa | 100 % | 15 °C | 98 % | 81% | 81% | 9% | 82% | |
| 03:00
11:00
| mgła | 15 °C 16 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h południowy zachód |
1015 hPa | 99 % | 15 °C | 84 % | 76% | 75% | 15% | 18% | |
| 04:00
12:00
| mgła | 15 °C 16 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h południowy zachód |
1015 hPa | 99 % | 14 °C | 89 % | 83% | 82% | 4% | 45% | |
| 05:00
13:00
| mgła | 15 °C 16 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h zachodni |
1015 hPa | 99 % | 14 °C | 86 % | 40% | 41% | 5% | 80% | |
| 06:00
14:00
| zachmurzenie | 15 °C 16 °C |
0.2 mm | 1.4 m/s5 km/h południowy zachód |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 79 % | 38% | 38% | 9% | 61% | |
| 12:00
20:00
| przelotny deszcz | 25 °C 26 °C |
4.6 mm | 2.1 m/s8 km/h wschodni |
1014 hPa | 50 % | 14 °C | 32 % | 0% | 7% | 7% | 25% | |
| 18:00
02:00
| pochmurno | 20 °C 22 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h północny wschód |
1014 hPa | 81 % | 16 °C | 93 % | 0% | 3% | 25% | 92% | |
Poniedziałek 25-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| przelotny deszcz | 16 °C 18 °C |
1.9 mm | 0.4 m/s1 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 98 % | 15 °C | 57 % | 0% | 55% | 0% | 1% | |
| 06:00
14:00
| deszcz | 14 °C 15 °C |
4.1 mm | 1.4 m/s5 km/h wschodni |
1016 hPa | 95 % | 13 °C | 100 % | 0% | 99% | 23% | 95% | |
| 12:00
20:00
| deszcz | 25 °C 26 °C |
2.0 mm | 0.8 m/s3 km/h północny wschód |
1013 hPa | 48 % | 13 °C | 98 % | 0% | 6% | 7% | 98% | |
| 18:00
02:00
| zachmurzenie | 18 °C 20 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h wschodni |
1013 hPa | 86 % | 16 °C | 62 % | 0% | 4% | 14% | 53% | |
Agua Iglesia, Meksyk - informacje
Państwo: MeksykWspółrzędne GPS: 17.9925; -96.8022
Strefa czasowa: America / Mexico City
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -8 godz.
Ludność: 10
Wysokość nad poziomem morza: 1548 m
Część administracyjna:
- Oaxaca, Oaxaca
- Santa Ana Cuauhtémoc, Santa Ana Cuauhtémoc
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Agua Iglesia, Meksyk. Prognoza pogody Agua Iglesia.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Agua Iglesia dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Agua Iglesia
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
24 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:51 | 18:56 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:24 | 13:04 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:27 | 19:20 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:00 | 19:48 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:31 | 20:16 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 23-05-2026 12:42 | 24-05-2026 01:24 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |