Pogoda El Pozo weekend
Prognoza pogody dla miasta El Pozo na ten lub następny weekend.
|
Dzisiaj
22. 5. |
Jutro
23. 5. |
Niedziela
24. 5. |
Sobota dzień, rano częściowo słonecznie, rano zachmurzenie, popołudnie deszcz. Niedziela dzień, zachmurzenie, rano opady deszczu, popołudnie deszcz, wieczór pochmurno.
Niedziela 24. maja
24 / 12°C
| 3.5 mm | 5 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 15:00 |
wschód słońca 05:35
zachód słońca 18:36
GODZINOWA
zachód słońca 18:36
Interaktywna mapa pogody Meksyk
GPS: 16.8595; -92.3250
wysokość nad poziomem morza: 1627 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody El Pozo, Meksyk rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niedziela 24-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zachmurzenie | 14 °C 15 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h południowy zachód |
1017 hPa | 96 % | 13 °C | 94 % | 0% | 0% | 12% | 94% | |
| 01:00
09:00
| zachmurzenie | 13 °C 13 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h południowy zachód |
1017 hPa | 98 % | 13 °C | 98 % | 1% | 2% | 7% | 98% | |
| 02:00
10:00
| pochmurno | 13 °C 13 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 98 % | 12 °C | 99 % | 3% | 4% | 15% | 99% | |
| 03:00
11:00
| zachmurzenie | 13 °C 13 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 97 % | 12 °C | 97 % | 7% | 7% | 3% | 96% | |
| 04:00
12:00
| zachmurzenie | 12 °C 12 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 97 % | 11 °C | 99 % | 9% | 9% | 7% | 99% | |
| 05:00
13:00
| zachmurzenie | 12 °C 12 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 97 % | 11 °C | 99 % | 10% | 10% | 6% | 98% | |
| 06:00
14:00
| zachmurzenie | 12 °C 12 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 96 % | 11 °C | 99 % | 10% | 10% | 1% | 99% | |
| 07:00
15:00
| zachmurzenie | 16 °C 17 °C |
0.0 mm | 1.7 m/s6 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 88 % | 13 °C | 98 % | 2% | 2% | 1% | 98% | |
| 08:00
16:00
| zachmurzenie | 19 °C 20 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h południowy |
1016 hPa | 73 % | 13 °C | 93 % | 0% | 0% | 0% | 93% | |
| 09:00
17:00
| zachmurzenie | 21 °C 21 °C |
0.0 mm | 2.6 m/s9 km/h wschodni |
1016 hPa | 61 % | 13 °C | 94 % | 0% | 0% | 0% | 94% | |
| 10:00
18:00
| opady deszczu | 23 °C 23 °C |
0.1 mm | 3.2 m/s12 km/h wschodni |
1016 hPa | 55 % | 13 °C | 93 % | 0% | 2% | 7% | 93% | |
| 11:00
19:00
| deszcz | 24 °C 24 °C |
0.5 mm | 3.5 m/s13 km/h wschodni |
1015 hPa | 52 % | 13 °C | 97 % | 0% | 18% | 18% | 96% | |
| 12:00
20:00
| deszcz | 23 °C 23 °C |
0.4 mm | 4.0 m/s14 km/h północny wschód |
1015 hPa | 55 % | 13 °C | 99 % | 0% | 24% | 34% | 97% | |
| 13:00
21:00
| ulewa | 23 °C 24 °C |
1.8 mm | 3.7 m/s13 km/h wschodni |
1015 hPa | 57 % | 13 °C | 99 % | 0% | 78% | 79% | 91% | |
| 14:00
22:00
| deszcz | 18 °C 19 °C |
0.5 mm | 1.8 m/s6 km/h zachodni |
1016 hPa | 86 % | 15 °C | 96 % | 0% | 16% | 32% | 93% | |
| 15:00
23:00
| opady deszczu | 19 °C 21 °C |
0.2 mm | 1.7 m/s6 km/h południowy |
1015 hPa | 84 % | 16 °C | 75 % | 0% | 8% | 8% | 71% | |
| 16:00
00:00
| zachmurzenie | 20 °C 22 °C |
0.0 mm | 1.4 m/s5 km/h południowy |
1014 hPa | 81 % | 16 °C | 92 % | 0% | 1% | 6% | 91% | |
| 17:00
01:00
| pochmurno | 19 °C 20 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h południowy wschód |
1014 hPa | 77 % | 15 °C | 89 % | 0% | 9% | 20% | 86% | |
| 18:00
02:00
| pochmurno | 19 °C 21 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h południowy wschód |
1015 hPa | 82 % | 15 °C | 96 % | 0% | 0% | 4% | 96% | |
Poniedziałek 25-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| zachmurzenie | 14 °C 15 °C |
0.0 mm | 0.4 m/s1 km/h południowy zachód |
1017 hPa | 90 % | 12 °C | 84 % | 0% | 7% | 2% | 82% | |
| 06:00
14:00
| pochmurno | 11 °C 11 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h południowy |
1015 hPa | 97 % | 10 °C | 89 % | 0% | 71% | 2% | 62% | |
| 12:00
20:00
| przelotny deszcz | 24 °C 23 °C |
2.1 mm | 3.3 m/s12 km/h północny wschód |
1014 hPa | 42 % | 10 °C | 48 % | 0% | 9% | 18% | 35% | |
| 18:00
02:00
| pochmurno | 17 °C 18 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h południowy |
1013 hPa | 87 % | 14 °C | 86 % | 0% | 0% | 0% | 85% | |
El Pozo, Meksyk - informacje
Państwo: MeksykWspółrzędne GPS: 16.8595; -92.3250
Strefa czasowa: America / Mexico City
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -8 godz.
Ludność: 126
Wysokość nad poziomem morza: 1627 m
Część administracyjna:
- Chiapas, Tuxtla Gutiérrez
- Oxchuc, Oxchuc, Chiapas
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda El Pozo, Meksyk. Prognoza pogody El Pozo.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody El Pozo dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne El Pozo
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
24 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:35 | 18:36 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:06 | 13:01 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:11 | 19:00 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:44 | 19:27 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:16 | 19:56 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 23-05-2026 12:25 | 24-05-2026 01:05 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |