Pogoda Los Monsiváis weekend
Prognoza pogody dla miasta Los Monsiváis na ten lub następny weekend.
|
Dzisiaj
22. 5. |
Jutro
23. 5. |
Niedziela
24. 5. |
Sobota dzień, częściowo słonecznie, rano deszcz, popołudnie ulewa, wieczór deszcz. Niedziela dzień, pochmurno, rano przelotny deszcz, popołudnie opady deszczu, wieczór częściowo słonecznie.
Sobota 23. maja
30 / 24°C
| 27.4 mm | 18 km/h |
| 28 °C | 34 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 34 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 21:00 |
wschód słońca 05:42
zachód słońca 19:16
GODZINOWA
zachód słońca 19:16
Interaktywna mapa pogody Meksyk
GPS: 25.9414; -98.1758
wysokość nad poziomem morza: 33 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Los Monsiváis, Meksyk rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sobota 23-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| częściowo słonecznie | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 96 % | 23 °C | 26 % | 0% | 4% | 3% | 22% | |
| 01:00
09:00
| częściowo słonecznie | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 5.2 m/s19 km/h południowy |
1010 hPa | 96 % | 24 °C | 35 % | 0% | 1% | 7% | 34% | |
| 02:00
10:00
| słonecznie | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 4.7 m/s17 km/h południowy |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 12 % | 0% | 3% | 0% | 9% | |
| 03:00
11:00
| słonecznie | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h południowy |
1009 hPa | 96 % | 24 °C | 10 % | 0% | 2% | 1% | 7% | |
| 04:00
12:00
| słonecznie | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 4.4 m/s16 km/h południowy |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 05:00
13:00
| zachmurzenie | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 3.8 m/s14 km/h południowy |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 39 % | 0% | 25% | 0% | 21% | |
| 06:00
14:00
| pochmurno | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h południowy wschód |
1009 hPa | 97 % | 24 °C | 98 % | 0% | 89% | 0% | 85% | |
| 07:00
15:00
| zachmurzenie | 26 °C 32 °C |
0.0 mm | 3.3 m/s12 km/h południowy |
1011 hPa | 93 % | 24 °C | 78 % | 0% | 41% | 11% | 58% | |
| 08:00
16:00
| pochmurno | 27 °C 32 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h południowy |
1011 hPa | 85 % | 24 °C | 90 % | 0% | 48% | 14% | 80% | |
| 09:00
17:00
| ulewa | 28 °C 33 °C |
1.3 mm | 3.3 m/s12 km/h południowy |
1012 hPa | 76 % | 23 °C | 99 % | 0% | 24% | 60% | 98% | |
| 10:00
18:00
| pochmurno | 26 °C 31 °C |
0.0 mm | 3.2 m/s12 km/h południowy wschód |
1012 hPa | 85 % | 23 °C | 100 % | 0% | 3% | 60% | 100% | |
| 11:00
19:00
| deszcz | 28 °C 33 °C |
0.3 mm | 2.2 m/s8 km/h północny |
1013 hPa | 79 % | 23 °C | 100 % | 0% | 10% | 31% | 100% | |
| 12:00
20:00
| przelotny deszcz | 29 °C 34 °C |
0.8 mm | 2.3 m/s8 km/h południowy |
1012 hPa | 75 % | 23 °C | 66 % | 0% | 32% | 20% | 39% | |
| 13:00
21:00
| przelotny deszcz | 29 °C 35 °C |
0.3 mm | 1.7 m/s6 km/h południowy |
1011 hPa | 75 % | 23 °C | 51 % | 0% | 27% | 25% | 17% | |
| 14:00
22:00
| ulewny deszcz prysznice |
30 °C 35 °C |
9.1 mm | 3.5 m/s13 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 71 % | 24 °C | 78 % | 0% | 70% | 19% | 18% | |
| 15:00
23:00
| ulewa | 25 °C 29 °C |
7.0 mm | 5.0 m/s18 km/h wschodni |
1010 hPa | 88 % | 23 °C | 96 % | 0% | 75% | 36% | 71% | |
| 16:00
00:00
| ulewa | 24 °C 28 °C |
5.1 mm | 4.9 m/s18 km/h wschodni |
1010 hPa | 92 % | 23 °C | 98 % | 0% | 49% | 78% | 90% | |
| 17:00
01:00
| ulewa | 24 °C 28 °C |
1.6 mm | 4.0 m/s14 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 99 % | 0% | 37% | 83% | 97% | |
| 18:00
02:00
| ulewa | 24 °C 29 °C |
1.7 mm | 2.5 m/s9 km/h południowy |
1009 hPa | 96 % | 23 °C | 97 % | 0% | 0% | 20% | 97% | |
| 19:00
03:00
| opady deszczu | 24 °C 29 °C |
0.2 mm | 3.0 m/s11 km/h południowy |
1010 hPa | 98 % | 23 °C | 97 % | 0% | 9% | 4% | 96% | |
| 20:00
04:00
| pochmurno | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h południowy |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 93 % | 0% | 1% | 37% | 92% | |
| 21:00
05:00
| pochmurno | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h południowy zachód |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 95 % | 0% | 1% | 20% | 95% | |
| 22:00
06:00
| zachmurzenie | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h północny |
1012 hPa | 98 % | 23 °C | 57 % | 0% | 10% | 10% | 46% | |
| 23:00
07:00
| mgła | 24 °C 30 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h północny |
1013 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 79% | 100% | 2% | 68% | |
Niedziela 24-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| pochmurno | 24 °C 30 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h północny wschód |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 87 % | 0% | 79% | 9% | 36% | |
| 01:00
09:00
| zachmurzenie | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h wschodni |
1012 hPa | 99 % | 23 °C | 81 % | 0% | 78% | 3% | 9% | |
| 02:00
10:00
| pochmurno | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h północny wschód |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 4% | |
| 03:00
11:00
| pochmurno | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h północny zachód |
1011 hPa | 99 % | 23 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 04:00
12:00
| pochmurno | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.1 m/s4 km/h zachodni |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 2% | |
| 05:00
13:00
| zachmurzenie | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h północny wschód |
1010 hPa | 98 % | 24 °C | 51 % | 0% | 51% | 0% | 0% | |
| 06:00
14:00
| pochmurno | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h północny wschód |
1010 hPa | 99 % | 23 °C | 88 % | 0% | 88% | 0% | 0% | |
| 07:00
15:00
| deszcz | 25 °C 30 °C |
0.8 mm | 4.4 m/s16 km/h północny wschód |
1012 hPa | 97 % | 24 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 08:00
16:00
| lekki deszcz | 23 °C 27 °C |
0.1 mm | 6.0 m/s22 km/h północny wschód |
1013 hPa | 97 % | 22 °C | 98 % | 1% | 98% | 9% | 4% | |
| 09:00
17:00
| częściowo słonecznie | 24 °C 28 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h wschodni |
1014 hPa | 90 % | 21 °C | 35 % | 0% | 26% | 5% | 8% | |
| 10:00
18:00
| zachmurzenie | 26 °C 30 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h południowy wschód |
1013 hPa | 82 % | 22 °C | 49 % | 0% | 36% | 3% | 16% | |
| 11:00
19:00
| słonecznie | 28 °C 33 °C |
0.0 mm | 4.1 m/s15 km/h południowy |
1013 hPa | 76 % | 23 °C | 5 % | 0% | 0% | 0% | 4% | |
| 12:00
20:00
| częściowo słonecznie | 29 °C 34 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h południowy wschód |
1013 hPa | 73 % | 23 °C | 15 % | 0% | 4% | 0% | 11% | |
| 13:00
21:00
| częściowo słonecznie | 30 °C 35 °C |
0.0 mm | 3.7 m/s13 km/h południowy |
1012 hPa | 71 % | 23 °C | 14 % | 0% | 5% | 0% | 9% | |
| 14:00
22:00
| zachmurzenie | 31 °C 36 °C |
0.0 mm | 3.3 m/s12 km/h południowy zachód |
1011 hPa | 66 % | 23 °C | 45 % | 0% | 8% | 5% | 37% | |
| 15:00
23:00
| zachmurzenie | 31 °C 36 °C |
0.0 mm | 2.7 m/s10 km/h zachodni |
1010 hPa | 64 % | 23 °C | 64 % | 0% | 14% | 6% | 57% | |
| 16:00
00:00
| przelotny deszcz | 31 °C 36 °C |
0.3 mm | 2.9 m/s10 km/h północny zachód |
1009 hPa | 65 % | 23 °C | 40 % | 0% | 12% | 6% | 28% | |
| 17:00
01:00
| przelotny deszcz | 28 °C 32 °C |
0.5 mm | 4.4 m/s16 km/h północny wschód |
1009 hPa | 74 % | 22 °C | 60 % | 0% | 29% | 27% | 31% | |
| 18:00
02:00
| zachmurzenie | 26 °C 30 °C |
0.0 mm | 4.1 m/s15 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 81 % | 22 °C | 57 % | 0% | 0% | 25% | 43% | |
| 19:00
03:00
| częściowo słonecznie | 26 °C 31 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 84 % | 23 °C | 29 % | 0% | 3% | 3% | 25% | |
| 20:00
04:00
| zachmurzenie | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h południowy |
1011 hPa | 91 % | 23 °C | 43 % | 0% | 0% | 1% | 42% | |
| 21:00
05:00
| słonecznie | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h wschodni |
1012 hPa | 92 % | 23 °C | 12 % | 0% | 0% | 0% | 10% | |
| 22:00
06:00
| słonecznie | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h północny wschód |
1013 hPa | 93 % | 23 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
07:00
| częściowo słonecznie | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.4 m/s5 km/h wschodni |
1013 hPa | 94 % | 23 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
Los Monsiváis, Meksyk - informacje
Państwo: MeksykWspółrzędne GPS: 25.9414; -98.1758
Strefa czasowa: America / Monterrey
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -8 godz.
Ludność: 7
Wysokość nad poziomem morza: 33 m
Część administracyjna:
- Tamaulipas, Ciudad Victoria
- Reynosa, Reynosa
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Los Monsiváis, Meksyk. Prognoza pogody Los Monsiváis.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Los Monsiváis dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Los Monsiváis
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
23 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:42 | 19:16 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:29 | 13:33 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:17 | 19:42 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:47 | 20:11 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:15 | 20:43 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 22-05-2026 11:42 | 23-05-2026 01:01 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |