Pogoda Rancho el Mirador (Rancho de Martín Añorve) Dzisiaj
| 35 °C | 39 °C | 12:00 | |
| 34 °C | 38 °C | 15:00 | |
| 32 °C | 36 °C | 17:00 | |
| 28 °C | 35 °C | 22:00 |
wschód słońca 06:01
zachód słońca 18:59
GODZINOWA
zachód słońca 18:59
Prognoza pogody Rancho el Mirador (Rancho de Martín Añorve) 22 maja 2026
Dzień, od rana ulewa, popołudnie częściowo słonecznie. Najwyższą temperatura 35 °C. Suma opadów 29.4 mm. Noc, zachmurzenie. Najniższa temperatura 24 °C.Interaktywna mapa pogody Meksyk
GPS: 16.4362; -98.4119
wysokość nad poziomem morza: 54 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Rancho el Mirador (Rancho de Martín Añorve), Meksyk rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dzisiaj, Piątek 22-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| ulewny deszcz prysznice |
28 °C 35 °C |
5.8 mm | 1.0 m/s4 km/h południowy |
1011 hPa | 93 % | 26 °C | 59 % | 0% | 5% | 0% | 57% | |
| 01:00
09:00
| ulewa | 25 °C 30 °C |
16.1 mm | 3.6 m/s13 km/h południowy |
1011 hPa | 97 % | 24 °C | 98 % | 8% | 95% | 23% | 61% | |
| 02:00
10:00
| ulewa | 24 °C 29 °C |
4.9 mm | 4.2 m/s15 km/h południowy zachód |
1012 hPa | 97 % | 23 °C | 100 % | 0% | 98% | 99% | 99% | |
| 03:00
11:00
| ulewa | 24 °C 29 °C |
1.7 mm | 2.1 m/s8 km/h wschodni |
1011 hPa | 94 % | 22 °C | 90 % | 0% | 5% | 14% | 88% | |
| 04:00
12:00
| deszcz | 24 °C 29 °C |
0.6 mm | 2.3 m/s8 km/h północny |
1011 hPa | 97 % | 23 °C | 96 % | 0% | 28% | 5% | 96% | |
| 05:00
13:00
| zachmurzenie | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h zachodni |
1011 hPa | 98 % | 23 °C | 70 % | 0% | 14% | 27% | 58% | |
| 06:00
14:00
| zachmurzenie | 25 °C 31 °C |
0.0 mm | 1.7 m/s6 km/h zachodni |
1011 hPa | 98 % | 24 °C | 80 % | 0% | 1% | 15% | 76% | |
| 07:00
15:00
| zachmurzenie | 26 °C 32 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h północny zachód |
1011 hPa | 95 % | 24 °C | 64 % | 0% | 2% | 16% | 56% | |
| 08:00
16:00
| częściowo słonecznie | 27 °C 33 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h północny |
1011 hPa | 85 % | 24 °C | 36 % | 0% | 0% | 0% | 36% | |
| 09:00
17:00
| częściowo słonecznie | 30 °C 36 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h północny |
1011 hPa | 71 % | 24 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 10:00
18:00
| zachmurzenie | 32 °C 37 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h północny zachód |
1011 hPa | 60 % | 23 °C | 42 % | 0% | 0% | 0% | 42% | |
| 11:00
19:00
| częściowo słonecznie | 34 °C 39 °C |
0.0 mm | 2.5 m/s9 km/h zachodni |
1010 hPa | 54 % | 23 °C | 25 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 12:00
20:00
| zachmurzenie | 35 °C 40 °C |
0.0 mm | 3.3 m/s12 km/h zachodni |
1009 hPa | 51 % | 23 °C | 48 % | 0% | 0% | 1% | 47% | |
| 13:00
21:00
| częściowo słonecznie | 35 °C 40 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h zachodni |
1008 hPa | 52 % | 23 °C | 27 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 14:00
22:00
| częściowo słonecznie | 34 °C 38 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h zachodni |
1007 hPa | 53 % | 23 °C | 16 % | 0% | 0% | 0% | 15% | |
| 15:00
23:00
| częściowo słonecznie | 34 °C 39 °C |
0.0 mm | 4.9 m/s18 km/h zachodni |
1007 hPa | 55 % | 23 °C | 21 % | 0% | 1% | 3% | 19% | |
| 16:00
00:00
| częściowo słonecznie | 33 °C 37 °C |
0.0 mm | 4.8 m/s17 km/h zachodni |
1007 hPa | 57 % | 23 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 25% | |
| 17:00
01:00
| częściowo słonecznie | 32 °C 37 °C |
0.0 mm | 4.1 m/s15 km/h zachodni |
1007 hPa | 61 % | 23 °C | 33 % | 0% | 0% | 1% | 32% | |
| 18:00
02:00
| częściowo słonecznie | 31 °C 36 °C |
0.0 mm | 3.5 m/s13 km/h zachodni |
1008 hPa | 67 % | 24 °C | 22 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 19:00
03:00
| częściowo słonecznie | 30 °C 36 °C |
0.0 mm | 2.3 m/s8 km/h zachodni |
1009 hPa | 73 % | 24 °C | 14 % | 0% | 0% | 1% | 13% | |
| 20:00
04:00
| częściowo słonecznie | 29 °C 35 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h zachodni |
1010 hPa | 79 % | 25 °C | 32 % | 0% | 9% | 4% | 21% | |
| 21:00
05:00
| częściowo słonecznie | 29 °C 36 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h północny zachód |
1010 hPa | 82 % | 25 °C | 27 % | 0% | 17% | 2% | 10% | |
| 22:00
06:00
| częściowo słonecznie | 28 °C 34 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h północny wschód |
1011 hPa | 85 % | 25 °C | 28 % | 0% | 19% | 5% | 7% | |
| 23:00
07:00
| zachmurzenie | 28 °C 35 °C |
0.0 mm | 1.8 m/s6 km/h północny wschód |
1012 hPa | 89 % | 25 °C | 39 % | 0% | 11% | 1% | 30% | |
Jutro, Sobota 23-05-2026 |
|||||||||||||
| 00:00
08:00
| częściowo słonecznie | 27 °C 33 °C |
0.0 mm | 2.1 m/s8 km/h północny |
1012 hPa | 92 % | 25 °C | 33 % | 0% | 7% | 0% | 28% | |
| 01:00
09:00
| częściowo słonecznie | 27 °C 34 °C |
0.0 mm | 1.9 m/s7 km/h północny |
1011 hPa | 95 % | 25 °C | 35 % | 0% | 1% | 0% | 33% | |
| 02:00
10:00
| zachmurzenie | 26 °C 32 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h północny zachód |
1011 hPa | 97 % | 26 °C | 62 % | 0% | 2% | 0% | 61% | |
| 03:00
11:00
| zachmurzenie | 26 °C 33 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h zachodni |
1010 hPa | 98 % | 25 °C | 71 % | 0% | 21% | 0% | 63% | |
| 04:00
12:00
| zachmurzenie | 26 °C 33 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h północny |
1010 hPa | 98 % | 25 °C | 75 % | 0% | 21% | 0% | 68% | |
| 05:00
13:00
| mgła | 26 °C 33 °C |
0.0 mm | 1.0 m/s4 km/h południowy wschód |
1010 hPa | 99 % | 25 °C | 91 % | 79% | 79% | 2% | 58% | |
| 06:00
14:00
| mgła | 26 °C 33 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h wschodni |
1011 hPa | 98 % | 25 °C | 93 % | 78% | 78% | 1% | 77% | |
| 07:00
15:00
| częściowo słonecznie | 27 °C 34 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h wschodni |
1011 hPa | 92 % | 25 °C | 35 % | 0% | 18% | 0% | 19% | |
| 08:00
16:00
| częściowo słonecznie | 29 °C 35 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h północny wschód |
1011 hPa | 80 % | 24 °C | 24 % | 0% | 1% | 0% | 22% | |
| 09:00
17:00
| zachmurzenie | 30 °C 36 °C |
0.0 mm | 0.8 m/s3 km/h północny wschód |
1012 hPa | 70 % | 24 °C | 39 % | 0% | 0% | 0% | 39% | |
| 10:00
18:00
| częściowo słonecznie | 32 °C 37 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h południowy wschód |
1011 hPa | 62 % | 23 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 11:00
19:00
| zachmurzenie | 34 °C 39 °C |
0.0 mm | 2.4 m/s9 km/h południowy |
1011 hPa | 54 % | 23 °C | 44 % | 0% | 0% | 0% | 44% | |
| 12:00
20:00
| opady deszczu | 35 °C 40 °C |
0.2 mm | 3.2 m/s12 km/h południowy zachód |
1010 hPa | 51 % | 23 °C | 31 % | 0% | 0% | 1% | 29% | |
| 13:00
21:00
| przelotny deszcz | 34 °C 39 °C |
0.3 mm | 3.6 m/s13 km/h południowy zachód |
1010 hPa | 57 % | 24 °C | 31 % | 0% | 0% | 3% | 29% | |
| 14:00
22:00
| opady deszczu | 34 °C 39 °C |
0.2 mm | 4.0 m/s14 km/h południowy zachód |
1009 hPa | 56 % | 23 °C | 53 % | 0% | 14% | 7% | 45% | |
| 15:00
23:00
| ulewny deszcz prysznice |
34 °C 39 °C |
1.1 mm | 3.5 m/s13 km/h południowy zachód |
1009 hPa | 56 % | 23 °C | 64 % | 0% | 12% | 8% | 58% | |
| 16:00
00:00
| przelotny deszcz | 32 °C 37 °C |
0.7 mm | 3.2 m/s12 km/h południowy zachód |
1008 hPa | 61 % | 24 °C | 60 % | 0% | 6% | 11% | 54% | |
| 17:00
01:00
| zachmurzenie | 32 °C 38 °C |
0.0 mm | 3.3 m/s12 km/h zachodni |
1008 hPa | 65 % | 24 °C | 42 % | 0% | 29% | 14% | 8% | |
| 18:00
02:00
| zachmurzenie | 31 °C 36 °C |
0.0 mm | 2.6 m/s9 km/h zachodni |
1008 hPa | 67 % | 24 °C | 53 % | 0% | 28% | 29% | 12% | |
| 19:00
03:00
| częściowo słonecznie | 30 °C 36 °C |
0.0 mm | 2.4 m/s9 km/h zachodni |
1009 hPa | 74 % | 24 °C | 30 % | 0% | 12% | 16% | 11% | |
| 20:00
04:00
| zachmurzenie | 29 °C 35 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h zachodni |
1010 hPa | 78 % | 24 °C | 49 % | 0% | 36% | 14% | 13% | |
| 21:00
05:00
| zachmurzenie | 29 °C 35 °C |
0.0 mm | 1.6 m/s6 km/h zachodni |
1012 hPa | 81 % | 25 °C | 58 % | 0% | 5% | 6% | 53% | |
| 22:00
06:00
| zachmurzenie | 28 °C 35 °C |
0.0 mm | 1.3 m/s5 km/h północny zachód |
1012 hPa | 87 % | 25 °C | 74 % | 0% | 0% | 3% | 73% | |
| 23:00
07:00
| zachmurzenie | 28 °C 35 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h północny zachód |
1012 hPa | 89 % | 26 °C | 44 % | 0% | 0% | 3% | 42% | |
Rancho el Mirador (Rancho de Martín Añorve), Meksyk - informacje
Państwo: MeksykWspółrzędne GPS: 16.4362; -98.4119
Strefa czasowa: America / Mexico City
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -8 godz.
Ludność: 14
Wysokość nad poziomem morza: 54 m
Część administracyjna:
- Guerrero, Chilpancingo
- Cuajinicuilapa, Cuajinicuilapa
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Rancho el Mirador (Rancho de Martín Añorve), Meksyk. Prognoza pogody Rancho el Mirador (Rancho de Martín Añorve).
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Rancho el Mirador (Rancho de Martín Añorve) dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Rancho el Mirador (Rancho de Martín Añorve)
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Rancho el Mirador (Rancho de Martín Añorve)
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
22 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:01 | 18:59 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:30 | 12:58 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:37 | 19:23 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:10 | 19:50 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:42 | 20:18 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 22-05-2026 11:56 | 23-05-2026 00:52 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |