Pogoda Indian Mountain długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Indian Mountain 10 dni.
Środa 27. maja
16 / 4°C
| 0.2 mm | 8 km/h |
| 3 °C | 1 °C | 05:00 | |
| 11 °C | 8 °C | 11:00 | |
| 16 °C | 12 °C | 17:00 | |
| 8 °C | 5 °C | 23:00 |
wschód słońca 05:36
zachód słońca 20:16
GODZINOWA
zachód słońca 20:16
Interaktywna mapa pogody Nevada, USA
GPS: 39.2116; -119.7532
wysokość nad poziomem morza: 1627 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Indian Mountain, Nevada, USA rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Środa 27-05-2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| słonecznie | 3 °C 1 °C |
0.0 mm | 0.4 m/s1 km/h północny |
1015 hPa | 67 % | -1 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| słonecznie | 11 °C 8 °C |
0.2 mm | 2.2 m/s8 km/h wschodni |
1014 hPa | 29 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
02:00
| częściowo słonecznie | 16 °C 12 °C |
0.0 mm | 4.3 m/s15 km/h północny wschód |
1010 hPa | 18 % | -7 °C | 25 % | 0% | 0% | 25% | 0% | |
| 23:00
08:00
| słonecznie | 8 °C 5 °C |
0.0 mm | 1.5 m/s5 km/h północny |
1014 hPa | 39 % | -4 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Czwartek 28-05-2026 |
|||||||||||||
| 05:00
14:00
| słonecznie | 4 °C 1 °C |
0.0 mm | 0.7 m/s3 km/h północny |
1015 hPa | 59 % | -2 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
20:00
| słonecznie | 13 °C 10 °C |
0.0 mm | 3.0 m/s11 km/h północny wschód |
1014 hPa | 31 % | -3 °C | 12 % | 0% | 1% | 11% | 0% | |
| 17:00
02:00
| słonecznie | 17 °C 14 °C |
0.0 mm | 2.2 m/s8 km/h wschodni |
1012 hPa | 21 % | -5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
08:00
| słonecznie | 11 °C 8 °C |
0.0 mm | 0.9 m/s3 km/h północny |
1015 hPa | 36 % | -3 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Indian Mountain, Nevada, USA - informacje
Państwo: Nevada, USAWspółrzędne GPS: 39.2116; -119.7532
Strefa czasowa: America / Los Angeles
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -9 godz.
Wysokość nad poziomem morza: 1627 m
Część administracyjna:
- Nevada, Carson City
- Carson City, Carson City
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Indian Mountain, Nevada, USA. Prognoza pogody Indian Mountain.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Indian Mountain dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Indian Mountain
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
27 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:36 | 20:16 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:56 | 14:39 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:04 | 20:48 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:26 | 21:26 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 03:42 | 22:10 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 26-05-2026 16:10 | 27-05-2026 03:15 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |