Pogoda Usungu Dzisiaj
Prognoza pogody Usungu 15 maja 2026
Dzień, pochmurno, popołudnie deszcz. Najwyższą temperatura 35 °C. Suma opadów 2.0 mm. Noc, najniższa temperatura 24 °C.Interaktywna mapa pogody Nigeria
GPS: 7.3134; 8.4848
wysokość nad poziomem morza: 189 m czas lokalny:
Meteogram jest ładowany
|
|
Prognoza pogody Usungu, Nigeria rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dzisiaj, Piątek 15-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| pochmurno | 26 °C 31 °C |
0.0 mm | 3.8 m/s14 km/h południowy zachód |
1009 hPa | 86 % | 23 °C | 100 % | 0% | 7% | 7% | 100% | |
| 07:00
08:00
| pochmurno | 26 °C 31 °C |
0.2 mm | 3.8 m/s14 km/h południowy zachód |
1009 hPa | 88 % | 23 °C | 100 % | 0% | 67% | 0% | 98% | |
| 13:00
14:00
| deszcz | 34 °C 38 °C |
1.7 mm | 3.1 m/s11 km/h południowy zachód |
1008 hPa | 50 % | 21 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| pochmurno | 24 °C 28 °C |
0.1 mm | 7.0 m/s25 km/h południowy zachód |
1010 hPa | 91 % | 22 °C | 100 % | 0% | 41% | 55% | 100% | |
Jutro, Sobota 16-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| pochmurno | 25 °C 30 °C |
0.0 mm | 4.0 m/s14 km/h południowy zachód |
1010 hPa | 93 % | 23 °C | 100 % | 0% | 24% | 91% | 100% | |
| 07:00
08:00
| pochmurno | 25 °C 30 °C |
0.3 mm | 4.0 m/s14 km/h południowy zachód |
1010 hPa | 90 % | 23 °C | 100 % | 0% | 93% | 48% | 100% | |
| 13:00
14:00
| opady deszczu | 32 °C 36 °C |
0.5 mm | 3.3 m/s12 km/h południowy zachód |
1010 hPa | 57 % | 22 °C | 71 % | 0% | 70% | 2% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zachmurzenie | 30 °C 35 °C |
0.0 mm | 2.0 m/s7 km/h południowy zachód |
1008 hPa | 65 % | 22 °C | 80 % | 0% | 0% | 4% | 79% | |
Usungu, Nigeria - informacje
Państwo: NigeriaWspółrzędne GPS: 7.3134; 8.4848
Strefa czasowa: Africa / Lagos
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -1 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Usungu, Nigeria. Prognoza pogody Usungu.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Usungu dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.⇵ Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Prognoza online dla Usungu
na twojej stronie internetowej za pomocą krótkiego kodu. Skopiuj jeden z poniższych wariantów kodu: z łączami lub bez łączy do meteoboxa.
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
kod bez linków na następne dni
kod z linkami na następne dni
wynik
Informacje astronomiczne Usungu
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
15 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:08 | 18:36 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:22 | 12:27 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:46 | 18:58 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:20 | 19:24 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:54 | 19:50 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 15-05-2026 04:34 | 15-05-2026 17:20 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 16-05-2026 | 31-05-2026 |