Pogoda Carmel Commons długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Carmel Commons 10 dni.
Środa 27. maja
27 / 21°C
| 1.9 mm | 10 km/h |
| 21 °C | 24 °C | 02:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 08:00 | |
| 27 °C | 31 °C | 14:00 | |
| 24 °C | 29 °C | 20:00 |
wschód słońca 06:12
zachód słońca 20:29
GODZINOWA
zachód słońca 20:29
Interaktywna mapa pogody North Carolina, USA
GPS: 35.0782; -80.8517
wysokość nad poziomem morza: 186 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Carmel Commons, North Carolina, USA rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Środa 27-05-2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| pochmurno | 21 °C 24 °C |
0.0 mm | 3.5 m/s13 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 99 % | 20 °C | 93 % | 0% | 11% | 5% | 92% | |
| 08:00
14:00
| pochmurno | 21 °C 24 °C |
0.3 mm | 3.6 m/s13 km/h południowy zachód |
1016 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 83% | |
| 14:00
20:00
| przelotny deszcz | 27 °C 31 °C |
1.6 mm | 2.8 m/s10 km/h zachodni |
1015 hPa | 74 % | 21 °C | 69 % | 0% | 3% | 14% | 63% | |
| 20:00
02:00
| pochmurno | 24 °C 29 °C |
0.0 mm | 1.4 m/s5 km/h zachodni |
1013 hPa | 91 % | 22 °C | 96 % | 0% | 0% | 1% | 95% | |
Czwartek 28-05-2026 |
|||||||||||||
| 02:00
08:00
| pochmurno | 22 °C 26 °C |
0.3 mm | 1.4 m/s5 km/h zachodni |
1013 hPa | 96 % | 21 °C | 98 % | 0% | 14% | 16% | 98% | |
| 08:00
14:00
| pochmurno | 21 °C 24 °C |
0.3 mm | 2.0 m/s7 km/h północny zachód |
1013 hPa | 96 % | 20 °C | 100 % | 0% | 100% | 2% | 62% | |
| 14:00
20:00
| ulewny deszcz prysznice |
28 °C 32 °C |
15.8 mm | 0.8 m/s3 km/h zachodni |
1011 hPa | 69 % | 22 °C | 66 % | 0% | 36% | 1% | 46% | |
| 20:00
02:00
| pochmurno | 21 °C 25 °C |
0.4 mm | 1.1 m/s4 km/h północny wschód |
1010 hPa | 97 % | 21 °C | 93 % | 0% | 2% | 8% | 93% | |
Carmel Commons, North Carolina, USA - informacje
Państwo: North Carolina, USAWspółrzędne GPS: 35.0782; -80.8517
Strefa czasowa: America / New York
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -6 godz.
Wysokość nad poziomem morza: 186 m
Część administracyjna:
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Carmel Commons, North Carolina, USA. Prognoza pogody Carmel Commons.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Carmel Commons dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Carmel Commons
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
27 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:12 | 20:29 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 13:20 | 14:17 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:42 | 20:59 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:07 | 21:33 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:29 | 22:12 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 26-05-2026 16:23 | 27-05-2026 03:43 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |