Pogoda Cossman Tower Hill długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Cossman Tower Hill 10 dni.
Środa 20. maja
20 / 13°C
| 3.0 mm | 12 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 03:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 15 °C | 21:00 |
wschód słońca 05:44
zachód słońca 20:43
GODZINOWA
zachód słońca 20:43
Interaktywna mapa pogody Nova Scotia, Kanada
GPS: 44.3733; -64.3320
wysokość nad poziomem morza: 30 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Cossman Tower Hill, Nova Scotia, Kanada rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Środa 20-05-2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| pochmurno | 13 °C 13 °C |
0.1 mm | 3.1 m/s11 km/h południowy zachód |
1011 hPa | 97 % | 12 °C | 96 % | 0% | 41% | 44% | 85% | |
| 09:00
14:00
| zachmurzenie | 16 °C 17 °C |
0.1 mm | 1.4 m/s5 km/h południowy zachód |
1011 hPa | 88 % | 14 °C | 83 % | 0% | 79% | 19% | 0% | |
| 15:00
20:00
| zachmurzenie | 18 °C 18 °C |
0.0 mm | 3.2 m/s12 km/h południowy |
1007 hPa | 73 % | 13 °C | 85 % | 0% | 53% | 23% | 61% | |
| 21:00
02:00
| deszcz | 15 °C 15 °C |
2.8 mm | 4.2 m/s15 km/h południowy zachód |
1005 hPa | 85 % | 12 °C | 95 % | 0% | 0% | 14% | 94% | |
Czwartek 21-05-2026 |
|||||||||||||
| 03:00
08:00
| zachmurzenie | 14 °C 14 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h południowy zachód |
1004 hPa | 97 % | 13 °C | 66 % | 0% | 0% | 0% | 66% | |
| 09:00
14:00
| częściowo słonecznie | 18 °C 19 °C |
0.0 mm | 3.8 m/s14 km/h zachodni |
1005 hPa | 83 % | 14 °C | 24 % | 0% | 1% | 0% | 23% | |
| 15:00
20:00
| deszcz | 19 °C 19 °C |
4.2 mm | 4.8 m/s17 km/h południowy zachód |
1004 hPa | 67 % | 13 °C | 100 % | 0% | 11% | 100% | 85% | |
| 21:00
02:00
| deszcz | 14 °C 14 °C |
2.1 mm | 4.0 m/s14 km/h zachodni |
1007 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 100% | |
Cossman Tower Hill, Nova Scotia, Kanada - informacje
Państwo: Nova Scotia, KanadaWspółrzędne GPS: 44.3733; -64.3320
Strefa czasowa: America / Halifax
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -5 godz.
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Cossman Tower Hill, Nova Scotia, Kanada. Prognoza pogody Cossman Tower Hill.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Cossman Tower Hill dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Cossman Tower Hill
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
20 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 05:44 | 20:43 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 13:13 | 14:58 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:09 | 21:18 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 04:26 | 22:01 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 03:35 | 22:54 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 20-05-2026 09:09 | 21-05-2026 01:12 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |