Pogoda Ericeira długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Ericeira 10 dni.
Środa 27. maja
24 / 17°C
| 0.0 mm | 22 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 01:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 07:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 13:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 19:00 |
wschód słońca 06:16
zachód słońca 20:53
GODZINOWA
zachód słońca 20:53
Interaktywna mapa pogody Portugalia
GPS: 38.9628; -9.4156
wysokość nad poziomem morza: 33 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Ericeira, Portugalia rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Środa 27-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| słonecznie | 19 °C 19 °C |
0.0 mm | 2.6 m/s9 km/h północny wschód |
1020 hPa | 67 % | 13 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| słonecznie | 18 °C 19 °C |
0.0 mm | 3.1 m/s11 km/h północny wschód |
1019 hPa | 81 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| słonecznie | 23 °C 24 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h północny |
1020 hPa | 64 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| słonecznie | 21 °C 22 °C |
0.0 mm | 6.4 m/s23 km/h północny |
1019 hPa | 74 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Czwartek 28-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zachmurzenie | 18 °C 19 °C |
0.0 mm | 6.0 m/s22 km/h północny |
1019 hPa | 93 % | 16 °C | 82 % | 0% | 14% | 0% | 78% | |
| 07:00
08:00
| pochmurno | 18 °C 19 °C |
0.0 mm | 5.0 m/s18 km/h północny |
1017 hPa | 93 % | 16 °C | 99 % | 0% | 99% | 0% | 6% | |
| 13:00
14:00
| słonecznie | 22 °C 24 °C |
0.0 mm | 5.1 m/s18 km/h północny |
1017 hPa | 75 % | 17 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| słonecznie | 22 °C 23 °C |
0.0 mm | 4.5 m/s16 km/h północny |
1015 hPa | 71 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ericeira, Portugalia - informacje
Państwo: PortugaliaWspółrzędne GPS: 38.9628; -9.4156
Strefa czasowa: Europe / Lisbon
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -1 godz.
Ludność: 7 538
Wysokość nad poziomem morza: 33 m
Część administracyjna:
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Ericeira, Portugalia. Prognoza pogody Ericeira.
Ericeira - pogoda w rejonie - większe miasta
Ericeira - pogoda w rejonie - najbliższe miejsce
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Ericeira dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Ericeira
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
27 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 06:16 | 20:53 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 13:34 | 14:37 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 05:44 | 21:25 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 05:06 | 22:03 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 04:23 | 22:47 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 26-05-2026 16:29 | 27-05-2026 03:47 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |