Pogoda Romney Marsh długoterminowa prognoza pogody
Długoterminowa prognoza pogody Romney Marsh 10 dni.
Środa 20. maja
16 / 12°C
| 1.5 mm | 34 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 13 °C | 12 °C | 07:00 | |
| 16 °C | 15 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 19:00 |
wschód słońca 04:59
zachód słońca 20:47
GODZINOWA
zachód słońca 20:47
Interaktywna mapa pogody Wielka Brytania
GPS: 51.0230; 0.9150
wysokość nad poziomem morza: 13 m czas lokalny:
|
|
Prognoza pogody Romney Marsh, Wielka Brytania rozszerzona prognoza
| Czas | Stan Temperatura Odczuwalna | Opady | Wiatr | Ciśnienie | Wilgotność | Rosa | całkowita |
Mgła | niska |
środkowy |
wysoka |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Środa 20-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| częściowo słonecznie | 12 °C 11 °C |
0.1 mm | 6.5 m/s23 km/h południowy zachód |
1019 hPa | 92 % | 11 °C | 30 % | 0% | 29% | 2% | 0% | |
| 07:00
08:00
| deszcz | 13 °C 12 °C |
1.2 mm | 6.7 m/s24 km/h południowy zachód |
1021 hPa | 87 % | 11 °C | 96 % | 0% | 91% | 35% | 45% | |
| 13:00
14:00
| pochmurno | 16 °C 15 °C |
0.2 mm | 9.5 m/s34 km/h południowy zachód |
1024 hPa | 85 % | 13 °C | 88 % | 0% | 86% | 8% | 0% | |
| 19:00
20:00
| częściowo słonecznie | 16 °C 16 °C |
0.0 mm | 6.1 m/s22 km/h południowy zachód |
1026 hPa | 86 % | 13 °C | 18 % | 0% | 2% | 0% | 15% | |
Czwartek 21-05-2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| częściowo słonecznie | 12 °C 11 °C |
0.0 mm | 4.1 m/s15 km/h zachodni |
1028 hPa | 93 % | 10 °C | 17 % | 0% | 0% | 0% | 17% | |
| 07:00
08:00
| pochmurno | 12 °C 12 °C |
0.0 mm | 3.9 m/s14 km/h zachodni |
1030 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 14% | |
| 13:00
14:00
| częściowo słonecznie | 19 °C 20 °C |
0.0 mm | 4.2 m/s15 km/h południowy zachód |
1030 hPa | 82 % | 16 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| słonecznie | 18 °C 19 °C |
0.0 mm | 1.2 m/s4 km/h południowy |
1029 hPa | 81 % | 14 °C | 6 % | 0% | 0% | 0% | 6% | |
Romney Marsh, Wielka Brytania - informacje
Państwo: Wielka BrytaniaWspółrzędne GPS: 51.0230; 0.9150
Strefa czasowa: Europe / London
różnica między czasem w zegarku a czasem w PL jest -1 godz.
Ludność: 2 279
Wysokość nad poziomem morza: 13 m
Część administracyjna:
- England, West Ilsley
- Kent, Maidstone
Coś jest nie tak, coś brakuje?
Pogoda Romney Marsh, Wielka Brytania. Prognoza pogody Romney Marsh.
Pogoda wyszukiwanie prognoza pogody dla wszystkich miast na świecie.
drugą opcją jest wyszukiwanie przez Lista kontynentów i państw.
Źródło danych pogodowych
Prognoza pogody Romney Marsh dodaje MET Norway norweski instytut meteorologii i NRK.Odczuwalna
Do obliczenia odczuwalnej temperatury używamy australijskiego modelu temperatury pozornej (AAT), który jest przeznaczony do obliczeń całorocznych i oprócz temperatury i prędkości wiatru uwzględnia wilgotność powietrza.Pogoda z Meteoboxem dla twojego serwisu
Informacje astronomiczne Romney Marsh
dane są zawsze w czasie lokalnymSłońce i światło
20 maja 2026
| Wschód Słońca: | Zachód Słońca: |
| 04:59 | 20:47 |
| Samo południe: | Długość dnia: |
| 12:52 | 15:47 |
| Początek zmierzchu cywilnego*: | Koniec zmierzchu cywilnego*: |
| 04:16 | 21:30 |
| Początek zmierzchu nautycznego*: | Koniec zmierzchu nautycznego*: |
| 03:20 | 22:27 |
| Początek zmierzchu astronomicznego*: | Koniec zmierzchu astronomicznego*: |
| 01:48 | 00:02 |
| * Co to jest zmierzch? | |
Księżyc i fazy księżyca
| Wschód księżyca: | Zachód księżyca: |
| 20-05-2026 07:58 | 21-05-2026 01:15 |
| Kolejny nów: | Kolejna pełnia: |
| 15-06-2026 | 31-05-2026 |